gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 Mali nüfusu bilgisi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2013 Mali nüfus bilgisi lazım sitede Mali nüfusu 2013 bilgisi var mı acaba yoksa paylaşırmısınız,teşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mali Nüfusu 2012

Mali Nüfus Bilgileri

Mali, ya da resmî adıyla Mali Cumhuriyeti, Batı Afrika'da bulunan denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Mali, Afrika'nın en büyük yedinci ülkesidir. Kuzeyde Cezayir, doğuda Nijer, güneyde Burkina Faso ve Fildişi Sahili, güneybatıda Gine ve batıda Senegal ve Moritanya ile sınır paylaşmaktadır. Yüzölçümü yaklaşık 1.240.000 km2 ve tahminî nüfusu neredeyse 12.000.000 kişi. Ülkenin başkenti Bamako'dur.

Nisan 2009 nüfus sayımı; 14,517,176

2012 Nüfusu: 14,632 milyon

2013 Nüfusu: 14,968 milyon

Nüfus dağılımı;

0 - 4 yaş arasında: % 17,3

5 - 14 yaş arasında: % 26,8

15 - 24 yaş arasında: % 20,9

25 - 59 yaş arasında: % 31,2

60 yaşından yüksek: % 3,8

2013 Mali nüfusu bilgisi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  2. Süleyman Faik Durgun Ölmüş bilgisi var mı ?

Süleyman Faik Durgun Ölmüş bilgisi var mı ?

süleyman faik durgun Şu bir zamanların kötü karakteri vardı adı Süleyman Fait durgun. Allahtan rahmet diliyorum ama bu sanatça hakkında bilgi biografi resim vs var mı ?
  3. Eva Green biyografi ve bilgisi var mı

Eva Green biyografi ve bilgisi var mı

Kızlar selam Eva Green kimdir biography si var mı Fransız aktris ve besteci diye biliyorum ama daha fazla bilgi istiyorum. Teşekkür ediyorum.
  4. trabzon hakkında bilgisi olaan var mı kızlar?????

trabzon hakkında bilgisi olaan var mı kızlar?????

selam kızlar ben trabzona yerleşmeyi düşünüyorum ve bu şehir hakkında bana yardımcı oalbilecek birini arıyorum...lütfen orada yaşayanlar yada bilenler varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim...
  5. Meltem Tüzüner Kimdir  bilgisi var mı

Meltem Tüzüner Kimdir bilgisi var mı

Meltem Tüzüner Kimdir bana hayatı hakkında bilgi vermeniz mümkün mü acaba, lütfen rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş