gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 Mevlid Kandili Hangi Tarihte

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2013 Mevlid Kandili Hangi Tarihte kızlar biliyor musunuz bende takvim yoktu merakımdan yazdım

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mevlid Kandili 2013 Hangi Tarihte
    Mevlid gecesi, Rebiulevvel ayının 11. ve 12. günleri arasındaki gecedir. Peygamber efendimizin doğum günü, bütün Müslümanların bayramıdır.

2013 yılında Mevlid Kandili - 23/24 Ocak 2013'tür.

2013 Mevlid Kandili Hangi Tarihte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlid Kandili 2013 Ne Zaman

Mevlid Kandili 2013 Ne Zaman

Mevlid Kandili 2013 Ne Zaman bana acil yazın bu sorumun cevabını
  2. 2013 Mevlid Kandili Orucu

2013 Mevlid Kandili Orucu

2013 Mevlid Kandili Orucu ne zaman ve bana bu konuda yani 2013 Mevlid Kandili Orucu hakkında bilgi verirmisiniz rica etsem
  3. Mevlid Kandilinde hangi duaları okumalıyız ?

Mevlid Kandilinde hangi duaları okumalıyız ?

Selamlar arkadaşlar. Bildiğiniz gibi perşembe gecesi mevlid kandili.Ve o günü ibadetlerle geçireceğiz inşaallah.Sormak istediğim nasıl ibadet etmeliyiz o gece? Bilenlerden bilgi bekliyoruz..
  4. Mevlid Kandilinde hangi ibadetler yapılmalı

Mevlid Kandilinde hangi ibadetler yapılmalı

Mevlid Kandili geldi bile. Şimdiden kutlu olsun.Acaba o geceyi nasıl ihya etsek daha sevap olur?Nasıl ibadet yapmalıyız o gece?
  5. 2013 Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

2013 Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

İnsanlığın kurtuluşu için gönderilen son Peygamber, Hz. Muhammed (s.a.v.) 571 yılında Kameri aylardan Rebiü'l-evvel ayının 12.gecesinde doğmuştur. Milâdî takvime göre ise bu, 571 yılı Nisan ayının yirmisine rastlamaktadır. Bu mübarek geceye "Mevlid Kandili" denir. Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV 'in dünyaya şereflendirdiği gecedir O peygamber ki insanların sapıklıkta...

Sayfayı Paylaş