gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 Milli piyango bileti sorgulama nerden yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yılbaşı çekilişi için ben de bir bilet aldım ilk defa :D Tv başında kalp krizi geçirmek istemiyorum, internetten öğrenebileceğim bir link var mı 2013 yılbaşı milli piyango sonuçlarını ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
2013 Milli piyango bileti sorgulama nerden yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 milli piyango çeyrek yarım bilet fiyatları

2012 milli piyango çeyrek yarım bilet fiyatları

2012 yılbaşı için çeyrek ve yarım bilet fiyatları ne kadar arkadaşlarım. Alalım mı ne dersiniz hiç bir şekilde çıkmıyor da :)
  2. 31 Aralık Milli Piyango Sorgulama

31 Aralık Milli Piyango Sorgulama

yılbaşı gecesi çekilişini nereden öğrenebilirim acaba. Malum o gece tvde tam anlamıyla bilgi edinmek biraz zor oluyor.
  3. yılbaşında milli piyango bilet fiyatları nedir?

yılbaşında milli piyango bilet fiyatları nedir?

Bu dünya umut dünyası :D Her sene olduğu gibi bu sene de bilet alacağım. Fazla almak istiyorum ama yılbaşı piyango bileti fiyatları nasıl olacak bilginiz var mı ?
  4. 2013 Milli Piyango Kazanan Bilet Sorgulama Linki

2013 Milli Piyango Kazanan Bilet Sorgulama Linki

Bu konu; 2013 Milli Piyango Kazanan Bilet Sorgulama Linki hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Milli Piyango bu yılbaşında ki büyük ikramiyeyle bir ya da birkaç kişiyi milyoner yapacak ve tam 45 milyon TL verecek. Bu dudak uçuklatan miktar umarız ihtiyacı olan birden fazla kişiye gider diyoruz ve çekiliş sonrasında 31 Aralık ertesinde biletlerinizin kazandığı ikramiyeleri...
  5. 2013 Milli Piyango Çekiliş Sonuçlarını Sorgulama Linki

2013 Milli Piyango Çekiliş Sonuçlarını Sorgulama Linki

Bu konu; 2013 Milli Piyango Çekiliş Sonuçlarını Sorgulama Linki hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünya umut dünyası, bilhassa da bu zor şartlarda geçinmeye çalışan insanlar için. Hal böyle olunca insanlarımız biraz da olsa parayı kolay yollardan bulmaya çalışıyor. Tabi bu sadece ülkemizde deği tüm dünyada böyle. Böyle olunca da şans oyunlarına rağbet artıyor. Siz de belki...

Sayfayı Paylaş