gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Milli Piyango Kazanan Bilet Sorgulama Linki

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 Milli Piyango Kazanan Bilet Sorgulama Linki hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Milli Piyango bu yılbaşında ki büyük ikramiyeyle bir ya da birkaç kişiyi milyoner yapacak ve tam 45 milyon TL verecek. Bu dudak uçuklatan miktar umarız ihtiyacı olan birden fazla kişiye gider diyoruz ve çekiliş sonrasında 31 Aralık ertesinde biletlerinizin kazandığı ikramiyeleri öğrenmek için sorgulama yapabileceğiniz linki şimdiden paylaşıyoruz ve bol şans diliyoruz..

KAZANAN BİLET SORGULAMA TIKLAYIN

2013 Milli Piyango Kazanan Bilet Sorgulama Linki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 31 Aralık Milli Piyango Sorgulama

31 Aralık Milli Piyango Sorgulama

yılbaşı gecesi çekilişini nereden öğrenebilirim acaba. Malum o gece tvde tam anlamıyla bilgi edinmek biraz zor oluyor.
  2. yılbaşında milli piyango bilet fiyatları nedir?

yılbaşında milli piyango bilet fiyatları nedir?

Bu dünya umut dünyası :D Her sene olduğu gibi bu sene de bilet alacağım. Fazla almak istiyorum ama yılbaşı piyango bileti fiyatları nasıl olacak bilginiz var mı ?
  3. 2013 Milli Piyango Kazanan Numaraların Listesi

2013 Milli Piyango Kazanan Numaraların Listesi

Bu konu; 2013 Milli Piyango Kazanan Numaraların Listesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Milli Piyango yılbaşı gecesi biri ya da birilerini zengin edecek ikramiye miktarını açıkladı. Tam 45 milyon TL. Ekranlardan da kapladığı hacmi izleyip gözlerimizi yuvalarından fırlatan bu para bakalım o gece hangi şanslının olacak. 5000 TLlik banknotlar halinde ucuca eklendiğinde...
  4. 2013 Milli Piyango Çekiliş Sonuçlarını Sorgulama Linki

2013 Milli Piyango Çekiliş Sonuçlarını Sorgulama Linki

Bu konu; 2013 Milli Piyango Çekiliş Sonuçlarını Sorgulama Linki hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünya umut dünyası, bilhassa da bu zor şartlarda geçinmeye çalışan insanlar için. Hal böyle olunca insanlarımız biraz da olsa parayı kolay yollardan bulmaya çalışıyor. Tabi bu sadece ülkemizde deği tüm dünyada böyle. Böyle olunca da şans oyunlarına rağbet artıyor. Siz de belki...
  5. 2013 Milli piyango bileti sorgulama nerden yapılıyor

2013 Milli piyango bileti sorgulama nerden yapılıyor

Yılbaşı çekilişi için ben de bir bilet aldım ilk defa :D Tv başında kalp krizi geçirmek istemiyorum, internetten öğrenebileceğim bir link var mı 2013 yılbaşı milli piyango sonuçlarını ?

Sayfayı Paylaş