gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2013 Mini Mini Abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu 2013 mini abiye elbise modellerine yer vermektedir. Mini abiyeler oldum olası en fazla dikkat çeken ve giymesi cesaret isteyen bir abiye modelidir. Bunların yanın da elbette ki fiziğinizin de düzgün olması gerekir. Bazen bilmeden yanlış bir tercih yaparak giydiğiniz kıyafet, kendinizi şık sanarken ne yazıkki karşıdan bakıldığın da bunun tam tersi olacaktır.

Mini abiye modeli bana göre uzun bacakllı ve fazla kilosu olmayan bayanlara çok yakışıyor. Fiziğim ve cesaretim yerinde diyen bayanlar arasındaysanız sizlere 2013 yepyeni kısa ve mini abiye modelleri arasından seçtiğim örnekleri galerimiz de toplayarak bir araya getirdim. Çok daha fazla modele ulaşmak için galerimizi ziyaret etminizi tavsiye ederim.)

2013 Mini Mini Abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mına

Mına

Rüyada Mina'da oldugunu gören kimse, korktugu taraftan emin olur. Dünya ve ahiretçe arzu ettigi her seye nail olur
  2. çok cici,mini abiyeler

çok cici,mini abiyeler

beyaz mini abiyeler çok cici, çok şık ve çok zarif bu abiyeler gerek görünümleriyle gerek renkleriyle insanın içine işliyor...*MeÇHuL*
  3. Bacaklarına Güvenenlere Mini Abiyeler

Bacaklarına Güvenenlere Mini Abiyeler

mini abiyeler süper mini abiyeler Yaklaşan yaz düğünlerinde ne giyicem diye düşünüyorsanız eee bide bacaklarınıza ve fiziğinize güveniyorsanız bu abiyeler tam sizlik :tik: Yaz mevsiminin en güzel yanı istediğiniz renkleri rahatlıkla giyebilmeniz...Hele birde bronz ten üzerinde ne şık durur bu elbiseler :)
  4. Mini abiyeler

Mini abiyeler

mini abiyeler mini abiyeler, modelleri 2011, elbise modelleri 2011, 2011, elbise, elbise modelleri, kıyafetleri burada arkadaşlar. Özel davetlerde giyeceğiniz abiye elbisenin mini olmasını mı istiyor sunuz? O halde size 2011 yılının en şık mini abiye elbise modellerini sunalım Melek'ler:)
  5. Pullu Mini Abiyeler ( Angelina Jolie Stili )

Pullu Mini Abiyeler ( Angelina Jolie Stili )

Angelina Jolie, kendine her şeyi yakıştırıyor kızlar. GErek fiziği gerek kalın dudakları şimdilerde çoksıkça bahsedilen dövmeleri... Angelina Jolie işte. Şimdi giydiği pullu ve mini bir siyah elbise modelini ne kadar iyi taşıdığını görebileceksiniz kızlar. İşte Angelina Jolie ve süper güzellikteki ( markasını bulamadık kızmayın zaten alamazdık heralde pahallıdır ) siyah mini elbisesi.....

Sayfayı Paylaş