gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Miss. & Mr Model Bu Gece Seçiliyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 mr&miss model, mr&miss model 2013, number one tv mr&miss model 2013
    Sevgili melekler 13 senedir düzenlenmekte olan Miss&Mr. Model bu gece yappılacak bir organizasyonla belli olacak. 2000 yılından bu yana düzenlenmekte olan Miss & Mr Model yarışması sektöre bir çok yeni yüz kazandırmakla birlikte Türkiye’nin en iyi yarışma organizasyonları arasında yerini aldı. Bu özel etkinlik, bu akşam 21:30 da Number1 TV'de canlı olarak yayınlanacak..

miss-mr-model-2013.jpg

2013 Miss. & Mr Model Bu Gece Seçiliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Miss Selfridge giysi modelleri

Miss Selfridge giysi modelleri

giysi modelleri miss selfridge miss selfridge türkiye Miss Selfridge koleksiyonuna ait giysi modeleri her yaşa ve her tarza uygun seçenekler sunuyor. Elbise ağırlıklı koleksiyonda oldukça şık ve hoş modeller yer alıyor.
  2. Miss Selfridge abiye modelleri

Miss Selfridge abiye modelleri

yaz deyince akla hep düğünler gelir demi :D:D ee düğün deyincede abiye :D:D sizlere Miss Selfridgeden abiye modelleri bakalım beğenecekmisiniz :D:D ben bu kırmızıya bayılıdımmm bacılarrrrrrrrr vuvvvvvv :D:D
  3. Miss defne nişanlık modelleri

Miss defne nişanlık modelleri

miss defne nişanlık modelleri 2011 miss defne nişanlık modelleri nisanlik 2011 nisanlik miss defne nişanlık modelleri, miss defne nişanlık, miss defne 2011, 2011 miss defne nişanlık modelleri, 2011 miss defne nişanlık, 2011 miss defne Nişanlanacak olan Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden misafirlerimize Miss Defne'nin 2011 nişanlık modellerini sunuyoruz:)
  4. Bu raf modelini gece görsem korkarım

Bu raf modelini gece görsem korkarım

Raf modelleri Ayı şeklinde raf Çok değişirk raf modelleri var ama ben bunu ilk defa görüyorum. Benim tercih edeceğim bir raf modeli değil çünkü ben bunu gece görsem çığlığı basarım. Ama butlak bununda bir beğeneni vardır. O yüzden sizlerle bu hayvan figürlü rafı paylaşmak istiyorum. güvercin duvar rafı sempatikti ama bunun yorumunu size bırakıyorum:)
  5. 2013 Popstar Bu Gece Başlıyor!

2013 Popstar Bu Gece Başlıyor!

Bu konu; 2013 Popstar Bu Gece Başlıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir ekranlara gelmeyen Popstar Türkiye yarışması bu gece başllıyor. Jüri üyeliklerini Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Demet Akalın ve Serdar Ortaç'ın yapacağı yarışmada finalistler ter dökecek. Sunuculuğu Burcu Esmersoy'un gerçekleştireceği yarışma bu gece Star Tv'de saat 20:00'de..

Sayfayı Paylaş