gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 model arabalar tanıtıldı mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Daha gerçi 2012 model arabaların çoğunu gördük ama büyük firmalar bir kaç yılı birden planlıyorlar diye düşünüyorum. Acaba tanıtımı yapılan 2013 model arabalar var mı ? Varsa başlık başlık açarsanız sevinirim. Örneğin 2013 Renault Megane gibi :D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Tahmininiz doğru :) Forumumuzda tanıttığımız 2012 model araba modellerinin hemen ardından takibinde olduğumuz 2013 model araçlar da prototipleriyle deneme sürüşleri sırasında casus fotoğrafçılara yakalanmaya başladılar.Bunlardan birkaçı olan 2013 Mercedes Benz SL, 2013 Honda Civic Hatchback ve 2013 Land Rover Range Rover konularımızı inceleyebilirsiniz. :)

2013 model arabalar tanıtıldı mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Model Bebek Arabaları

Yeni Model Bebek Arabaları

yeni model bebek arabaları son model bebek arabaları en son arabası Hamiş anne adayları işte doğacak olan bebişlerinizi güzel güzel ve rahat rahat gezdirmek için birbirinden harika bebek arabalarına bir göz atın diyorum:):esra:Bu arabaların hepsi sitemiz de bebek bekleyen tüm anne adayların hediyem olsun:)Gönül isterdiki çok zengin olayım hepinize birer tane hediye edeyim ama malesef:D Buyrun...
  2. Köpekler arabaları neden kovalıyor ya bilen var mı ?

Köpekler arabaları neden kovalıyor ya bilen var mı ?

Ne zaman köye gitsem bütün köpekler arabamızı kovalıyor. Niye kovalıyorlar ki acaba koruma iç güdüsü mü bilen var mı ?
  3. Arabanın Arkasına Yazılan Asker Sözleri nelerdir yazar mısınız?

Arabanın Arkasına Yazılan Asker Sözleri nelerdir yazar mısınız?

Merhaba arkadaşlar sizden Arabanın Arkasına Yazılan Asker Sözleri nelerdir diye bir kaç örnek istiyorum kardeşim askere gitti ve bizde arabımızın arkasına ona dair Arabanın Arkasına Yazılan Asker Sözlerinden yazmak istiyoruz. Bu arada tüm askerleri Allah korusun inş!!!
  4. Yazlık Bebek Arabaları modelleri arıyorum

Yazlık Bebek Arabaları modelleri arıyorum

Merhaba arkadaşlar kızım mina için sizden Yazlık Bebek Arabaları modelleri sunmanızı rica ediyorum ona bir araba almak istiyorum ama çok kapalı olmasın sıcaklarda pişmesin bebişim :)
  5. 2013 Kabarık gelinlik modellerine baktınız mı?

2013 Kabarık gelinlik modellerine baktınız mı?

Bu konu; kabarık gelinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Kabarık gelinlikler hep çocukluğumuzdaki öykülerin prenseslerinin elbiselerini hatırlatır bana. Sizde kendi hayat öykünüzün prensesi olmak için bu modellerden birini düğününüzde giymeği düşünüyorsanız seçeceğiniz modele burada hep birlikte karar verelim. Bir ömür boyu gülümseyen karelerde hayalinizin gelinliğiyle poz vermeniz...

Sayfayı Paylaş