gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

2013 Mustang Fiyatları resimleri özellikleri hakkında bilgiler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2013 Ford Mustang Shelby Gt500 Fiyatları Sevgili melekler, belki hiç bir şekilde en azından ben böyle bir otomobile sahip olamayacağım ama sizlere hem görsel vermek istiyorum hemde fiyatları hakkında bilgiler sunmak istiyorum.

2013 model Ford Shelby Mustang 1000 5.4 litre V8 motora sahip. Bu motor 950 ve 1100 beygirlik iki farklı versiyon olarak üretilmiş.
    Bu arabanın fiyatının ise 150.000 ve 200.000 dolar arasında değişeceği söyleniyor.

Şimdi bu muhteşem ötesi arabanın sizlere üç tane resmini ekliyorum. :) Mavi yeşil ve kırmızı :D:D Bana sorarsanız on lira fazla olsun tabiki kırmızı olsun :lau:

2013 Mustang Fiyatları resimleri özellikleri hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Model Octavia Fiyatı Resimleri hakkında bilgiler

2012 Model Octavia Fiyatı Resimleri hakkında bilgiler

2012 octavia resimleri, kaç para, bilgiler, motor seçenekleri hakkında bilgiler... Biliyoruz ki artık kadınlar da araç kullanımında ve seçiminde son derece titizler. Şimdi meleklermekani.com alarak sizlere 2012 model Octavia'yı tanıtacağız arkadaşlarım. MODEL VE MARKA SEÇENEKLERİ ( MOTOR ) Classic 1.6 102 HP 34.570 Classic 1.6 TDI CR 105 HP 42.770 Classic 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tiptronik...
  2. Arrows Z ISW11F Özellikleri fiyatı hakkında bilgiler.

Arrows Z ISW11F Özellikleri fiyatı hakkında bilgiler.

Kızlar birazdan sizlere Arrows Z ISW11F cep telefonunu özelliklerini anlatacağım. Niye bu telefon diyecek olursanız renginden dolayı. Telefon pembe bir telefon ve tam kızlara göre dizayn edilmiş. Üstelik inanılmaz teknik özellikleri mevcut :) Arrows Z ISW11F Özellikleri Fujitsu ve Toshiba ortaklığında üretilen Arrows Z ISW11F, hem şekli, hem de teknik nitelikleri ile ilgi çekiyor. Flamingo'yu...
  3. 2013 Ford Mustang Otomobil Tanıtımı Özellikleri

2013 Ford Mustang Otomobil Tanıtımı Özellikleri

2013 ford mustang tanıtımı 2013 ford mustang özellikleri 2013 ford mustang resimleri Efsanevi otomobil Ford Mustang 2013 , V6, GT, Boss 302, and Shelby GT500 seçenekleri ile satışa sunulacak. Aracın 2012 sonbahar aylarında piyasaya çıkması bekleniyor. Mustang daha belirgin ızgarası, agresif bir görüntü veren ön splitter, LED ışıkları ve yeni farlarıyla karşınızda melekler :)
  4. 2013 audi a4 teknik özellikleri hakkında bilgi

2013 audi a4 teknik özellikleri hakkında bilgi

Selamlar, biz araba almayı düşünüyoruz önümüzde ki sene ama iyi birşey olun istiyoruz. Acaba Audi A4 teknik özellikleri nasıl? Becerebilirsek gözümüz onda :)
  5. 2013 hyundai genesis coupe özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi

2013 hyundai genesis coupe özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi

Arabalar çok ilgimi çekiyor ve 2013 hyundai genesis coupeyi merak ediyorum.Teknik özellikleri nasıl ve fiyatı ne kadar olacak ?

Sayfayı Paylaş