gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 o ses Türkiye birincisi kim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar 18 şubat akşamı o ses Türkiye finalin de kim birinci oldu bilgi verirmisiniz çok merak ediyorum izleyemedim de

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sevgili misafirimiz. 2013 18 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan O Ses Türkiye finalin de yarışmanın birincisi Ahmet Kaya' ya sesinin benzerliği ile yarışmanın başından beri dikkatleri üzerine çeken Mustafa Bozkurt olmuştur.
    O Ses Türkiye yarışmasında birinciliği Kazanan Gaziantep'li Mustafa Bozkurt oldu.

O Ses Türkiye yarışmasında birinciliği Kazanan Gaziantep'li Mustafa Bozkurt oldu.

Özellikle şarkı ve türkü söyleyiş tarzı ile Vefat eden Sanatçı Ahmet Kaya'yı andıran Mustafa Bozkurt yarı finaldeki rakibi Ertunç Tuncer ile girdiği final savaşını çok büyük bir üstünlük ile tamamladı.

Bütün Türkiye'yi dün gece ekranlara kilitleyen Acun'un sunduğu O ses Türkiye'de Mustafa ve Ayda Mosharraf fırtınası vardı.

Dün geceki bölüm başından sonuna kadar adeta heyecan içinde kalp atışları arasında sürmüştü ve geceye damgasını Gaziantep'ten katılan Mustafa sandalın Yarışmacısı Mustafa Bozkurt vurmuştu.

Ancak yarışma programında geceye damga vuran olaylardan bir diğeri ise Mustafa bozkurtun Ahmet Kayayı Anmasıydı.

Yarışmada ikinci olan Ayda'da adından ileride söz ettireceğe benziyor.

2013 o ses Türkiye birincisi kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O Ses Türkiye Kim Elendi 22 Ocak

O Ses Türkiye Kim Elendi 22 Ocak

O Ses Türkiye Kim Elendi 22 Ocak gecesinde kim gitti? İzlemedim izleyenlerden cevap bekliyorum.
  2. O Ses Türkiye birincisi kim oldu

O Ses Türkiye birincisi kim oldu

O Ses Türkiye birincisi kim oldu ? Selam millet O Ses Türkiye birincisi kim oldu ben izlemedim :S
  3. O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi Oğuz Berkay fidan mı oldu yoksa ben mi yanlış duydum:S
  4. O Ses Türkiye yarışması birincisi

O Ses Türkiye yarışması birincisi

O Ses Türkiye yarışması kim birinci oldu O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda O Ses Türkiye yarışması birincisi hakknıda merak ettiğiniz haberi sizlerle ve tüm meraklı misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. O Ses Türkiye’nin kazanan ismi 16 yaşındaki Oğuz Berkay Fidan oldu. Hadise'nin takımında Bihter Erkmen ve Hülya Avşar'ın takımında Fatma İşcan yarı...
  5. O Ses Türkiye Birincisi Mustafa Bozkurt Kimdir?

O Ses Türkiye Birincisi Mustafa Bozkurt Kimdir?

bu konu O Ses Türkiye birincisi Mustafa Bozkurt hakkında bilgilere yer vermektedir. O Ses Türkiye finali 18 Şubat Pazartesi akşamı yarışmacıların mücadelesi ile birlikte sona verdi. Yarışmanın başından beri özgün müzik sanatçısı merhum Ahmet Kaya'ya sesinin benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken ve ilgi toplayan Gaziantep li Mustafa Bozkurt oldu. Mustafa Bozkurt hakkında bilgi sahibi...

Sayfayı Paylaş