gebe
  1. melegimduru

melegimduru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

2013 Ocak Annesi Olacağım Nasipse Çok heyecanlıyımmmmm

Konu, 'Ocak Ayı Anneleri' kısmında melegimduru tarafından paylaşıldı.

Cümleten selam şu an 16 haftalık hamileyim önümüzde baya uzun bi süre var ama ben bi an önce bebeğime kavuşmak istiyorumm gell ocak gelllll :))))))))))):beybi::beybi::beybi::beybi::beybi::beybi:

2. melegimduru

melegimduru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    24 haftadayız bebeğimle kızmı erkekmi bilmiyorum :))))))) sağlıklı olması yeter.....günler azalıyorrrr

3. melegimduru

melegimduru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    27 haftamız bitiyor 1 gün sonra bebeğim cinsiyeti ise erkek :))) sağlıklıca bir an önce kavuşmak istiyorum inşallah nasipse ismini de poyraz yiğit düşünüyoruz Allah herkese nasip etsin :erkek bebe::erkek bebe::erkek bebe::erkek bebe:

4. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    Ben 32+0 hamisim ve doguma gercekten cok az kaldi veee artik tirsmaya baslyiorum :D:D

5. melegimduru

melegimduru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    şu ann tam 32 haftadayım az kaldı miniğime kavuşmayaa evet tekcim şu belkide doğurmak üzere olabilrsin allah hayırlısını versin herkesi tek avazda kurtarsınn

6. melegimduru

melegimduru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    şu anda 36 haftadayım doktorun tahminine göre tam 17 gün var miniğimle kavuşmamıza tarif edemediğim duyguları yaşıyorum sağ salim kavuştur bizi allahımmm darısı isteyen herkeze olsun zaman azalıyorrr

yağmur gözlüm bunu beğendi.
  7. melegimduru

melegimduru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    37+3 allahım sağ sağlim kavuştur bizi

yağmur gözlüm bunu beğendi.
  8. melegimduru

melegimduru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    07.01.2013 saat 18:50 küçük meleğime kavuştum erkek beklerken kız geldi :))) süpriz yumurtam çok muyluyum allahım herkese. Nasip etsin kısa bir yolculuk sonuç eşsiz her ne kDar doğumum zor olsada bebeğimmm seni çok seviyorumm

blume26 ve ceylinn bunu beğendi.
2013 Ocak Annesi Olacağım Nasipse Çok heyecanlıyımmmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelerde Çok Şık Olacak

Hamilelerde Çok Şık Olacak

Önceden hamilelerin en büyük sorunu ne giyicemdi ama artık öyle bir dertleri yok en az hamile olmayan bayanlar kadar şık kıyafetler ve giyim seçenekleri var hamile bayanlar için...O şık kıyafetlerden en şıkları siz hamiş melekler için :esra: :tik:
  2. ikiz annesi olacakmışım

ikiz annesi olacakmışım

selam kızlar bugün bebeğimin kalp atışlarını dinlemek için doktora gittim iki ayrı kese varmış dedi doktor ve ikiz miş.ikisininde kalp atışlarını duydum rabbim isteyen herkese hayırlısını versin inşallah
  3. 2013 Modası Nasıl Olacak ?

2013 Modası Nasıl Olacak ?

2013 modası 2013 moda renkleri 2013 moda trendleri 2012 modası ile ilgili olarak forumumuzda a'dan z'ye her türlü konuyu açtık ve açmaya da devam ediyoruz melekler. :) Ancak zaman geçiyor ve tasarımcılar tam gaz çalışmaya devam ediyor. Buna bağlı olarak ta 2013 yılının modasıyla ilgili öngörüler de ortaya çıkmaya başlıyor. Bu makalemizde de moda tasarımcılarının 2013 yılı modası ile ilgili...
  4. Kapak Olacak Sözler 2013

Kapak Olacak Sözler 2013

Bu konu; Kapak Olacak Sözler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazen öyle bir laf söylemek ister ki insan karşısındakine, öylece kalakalsın, biraz şapkasını önüne koyup düşünsün, ölçsün, biçsin. İşte bu gibi durumlar için kapak olacak sözler ekliyoruz bu sayfamıza... Dünyan öyle kararsın, öyle kararsın ki aydınlatmak için gözlerimi arayasın... Affettiğimden sanma...

Sayfayı Paylaş