gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Öğretmen Atama Bilgileri

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 öğretmen atamaları öğretmen atamaları 2013

Sevgili melekler, 2013 öpğretmen atamaları ile ilgili açıklamayı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı yaptı. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın imzasını taşıyan öğretmen atamaları ile ilgili yazı tüm valiliklere gönderildi. Gönderilen yazının içeriğinden anlaşıldığı üzere öğretmen atamaları, yer değiştirme tarihleri şöyle...

Öğretmenlerin il içi ve iller arası isteğe bağlı ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değişiklikleri Haziran ve Temmuz aylarında,

Alan değişikliği işlemleri Temmuz ayında,

Özür durumundan yer değiştirme işlemleri 15 Temmuz 5 Ağustos tarihlerinde,

İlk atamalar ise 16-29 Ağustos tarihlerinde yapılacak.

2013 Öğretmen Atama Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmen Atama ve Yer Değişikliği Yönetmeliğindeki Yenilikler hakkında bilgiler

Öğretmen Atama ve Yer Değişikliği Yönetmeliğindeki Yenilikler hakkında bilgiler

Öğretmenlerin atama ve yer değişikliği Öğretmenlerin atama ve yer değişikliği hakkında bilgiler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, http://www.meleklermekani.com/guncel-haberler/228155-2012-eylul-ogretmen-atamalari-icin-basvuru-tarihleri.html konumuzdan sonra şimdi de bu yazımızda öğretmenlerin atama ve yer değişikliği hakkında bilgiler paylaşıyor ve ilgili...
  2. öğretmen atamaları 2013 hakkında bilgi var mı?

öğretmen atamaları 2013 hakkında bilgi var mı?

Bahtsız ve atanamayan öğretmenlerden biriyim. Tüm umutlar bu yıla kaldı. Acaba 2013 öğretmen atamaları ile ilgili bilgi var mı? Sizin kulağınız delik olur ..:)
  3. 2013 Öğretmen Atamaları Tarihi Hakkında Son Bilgiler

2013 Öğretmen Atamaları Tarihi Hakkında Son Bilgiler

Bu konu; 2013 Öğretmen Atamaları Tarihi Hakkında Son Bilgiler haberiyle ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, öğretmen olup daha ataması yapılamamış olan meleklerimize ve sayın misafirlerimize, onlarla ilgili en son açıklamaların yer aldığı 2013 öğretmen atamaları tarihli açıklamayı yayınlıyoruz... Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer yaptığı açıklamada şöyle dedi..Temmuz ayında 15...
  4. Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı!

Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı!

öğretmen atama, öğretmen atama sonuçları, 2013 eylül öğretmen atama sonuçları Sevgili melekler, 40 bin öğretmenin merakla beklediği öğretmen atama sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB ), belirlenen branşlar için KPSS'de ilk kez düzenlenen Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi'ne göre ilk öğretmen ataması yapıldı. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın İstanbul'dan telekonferansla katıldığı...
  5. 2013 Eylül Öğretmen Atama Sonuçları İçin Tıklayın!

2013 Eylül Öğretmen Atama Sonuçları İçin Tıklayın!

2013 eylül öğretmen atama, öğretmen atama sonuçları, eylül 2013 öğretmen atama sonuçları Sevgili melekler, öğretmenlerin dört gözler bekledikleri MEB eylül 2013 öğretmen atama sonuçları açıklandı. Atanan öğretmenler, 11 Eylül'den başlayacak 3 günlük uyum eğitime ile birlikte göreve başlayacak. Ayrıca atanan öğretmenler, 11 Eylül'den itibaren tebligat beklemeksizin atandıkları il milli eğitim...

Sayfayı Paylaş