gebe
  1. Pervin M.

Pervin M. Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8

2013 oje modası,oje desenleri, nail art, tırnak süsleme

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Pervin M. tarafından paylaşıldı.

Oje her bayanın olduğu gibi benimde vazgeçilmezlerim arasında hele ki son dönemlerde yayılan tırnak süsleme sanatını -nail art- yakından takip ediyorum. Sizlere sevdiğim ve yapmaktan hoşlandığım oje modellerini göstermek istiyorum bakalım hoşunuza gidecek mi :) 423722_300524996677654_231435463586608_830015_363645851_n1.jpg 1) Gazete Transferi: Öncelikle tırnağımıza baz rengi olarak parlatıcı veya rakı beyazı sürüyoruz isteyen farklı açık bir renk kullanabilir.Oje tamamen kuruduğunda üstüne 1 damla kolonyağı damlatıyoruz ve üstüne bir parça gazete bastırıyoruz. çok fazla bastırmayın oje deforme olabilir. sonra gazete parçasını kaldırıyoruz ve üstüne parlatıcı sürüyoruz. 524082_401150406613771_1084273056_n.jpg 2) Smokin : Bu deseni 2-3 defa yaptım yapımı biraz uzun sürüyor ama emin olun buna değecektir.yapılışı fotoğrafta açıkca gösterilmiştir.
    en-güzel-puantiyeli-oje-modelleri.jpg 3) Puantiye : Bu desende gayet kullanışlı ve kolay bir desendir.İstediğimiz bir rengi sürdükten sonra tamamen kurumadan oje fırçasının ucuyla yavaş yavaş oje damlatarak yapılır.İstediğiniz renk ve boyutlarda yapabilirsiz ben siyah-beyaz veya rengarenk yapıyorum çok hoş duruyor.
    images.jpg 4) Bıyık : Çok sevdiğim bir manikür ama bir türlü yapabilmiş değilim yapabilen biri yardımcı olursa sevinirim :)
    çok-ilginç-rengarenk-oje-tasarımları-örnekleri.jpg 5) French : Bunu bilmeyeniniz yoktur. Klasik biçimde yapıldığı gibi rengarenk de yapabilirsiniz şahsen ben öyle yapıyorum ve çok hoş duruyor.

2013 oje modası,oje desenleri, nail art, tırnak süsleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oje desenleri

oje desenleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Flormar'dan Yeni Nesil Oje Flormar Nail Art

Flormar'dan Yeni Nesil Oje Flormar Nail Art

flormar oje flormar oje renkleri 2011 2011 renkleri Eğer sizde benim gibi ojenizi evde sürenlerdenseniz Flormar Nail Art’a bayılacaksınız kızlar...İnce uçlu fırçasıyla Flormar Nail Art ile tırnaklarınıza istediğiniz şekilleri yapabileceksiniz :tik: Flormar’ın ince uçlu ojesi Nail Art ile tırnaklarınızı birer sanat eserine dönüştüreceksiniz. Her kadın, güzel ve bakımlı tırnaklara sahip...
  3. Tırnaklarda Süet- Mat Oje 2013 Modası Geliyor !

Tırnaklarda Süet- Mat Oje 2013 Modası Geliyor !

mat oje mat ojeler Sevgili melekler, sonbara girmemize günler kala modacılar da 2013 modası hakkında afikir vermeye defileler düzenlemeye devam ediyorlar. Defilelerden anladığımız kadarıyla 2013 tırnak modasına mat ojeler damgasını vuracak. Ellerde süet etkisi veren mat oje modasıyla ilgili sizlere verebileceğimiz bilgiler şöyle.. Kömür gibi tırnaklar Siyah oje sevenler, bu parlak...
  4. 2013 tırnak desenleri modelleri desenli oje yapılışı

2013 tırnak desenleri modelleri desenli oje yapılışı

bu konu;desenli ojeler,2013 oje renkleri hakkında bilgiler vermektedir Yılın oje trendlerinden öne çıkan bu desenli oje çılgınlığı aynen devam ediyor. Sezonun gözde renkleri fon alınarak pek çok farklı desen ojelerde hayat buluyor.Tırnaklarına özen gösterenler oje çeşitlerini, ve ojelerle verebilecekleri desenleride iyi araştırırlar ve kendilerine de uygulamak isterler. 2013 oje...
  5. 2013 Kış Oje Modası

2013 Kış Oje Modası

Bu konu; 2013 kış oje modası renkleri trend oje renkleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ellerin en büyük süsü hiç şüphesiz ojelerdir. Bilhassa son yıllarda moda olan tırnak süslemeleri bunun en güzel kanıtı. Yok ben sadelikten hoşlanıyorum diyorsanız birbirinden güzel renkler de bu kış tırnaklarımızı süsleyecek. İyisimi gelin 2013 kışının oje trendlerini galerimizde ki...

Sayfayı Paylaş