gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2013 Opel Allegra Otomobil Tanıtımı Bilgileri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 opel allegra tanıtımı 2013 opel allegra özellikleri 2013 opel allegra resimleri

2013 araba tanıtımlarımızda sıra 2013 Opel Allegra'da melekler :) Opel Allegra ile ilgili bilgilerimiz şöyle;

İlk bakışta Opel diğer modeli olan Corsanın daha küçüğü izlenimi veren 2013 Opel Allegra, şehir içi kullanım için iyi alternatif olacaktır. Opelin son yıllardaki yükselen grafiğinide destekleyecektir. Yeni Opel Allegra genç kullanıcılara ve ekonomi önemsiyenlere yönelik bir model olacak, detaylarından bahsetmek için çok erken olsada 1.0 litrelik bir motorla satışa sunulacağını tahmin edebiliriz. Avrupa satış fiyatının da 10.000 Avro civarında olması bekleniyor. Opelin yeni Allegra modelini pazarda Fiat 500, Citroen DS3, MINI Cooper ve Audi A1 gibi alternatifler beklerken Volkswagen ve Fordunda bu sınıf için yeni araba geliştirdiğini düşünürsek işinin hiç te kolay olmayacağını tahmin edebiliriz.

2013 Opel Allegra Otomobil Tanıtımı Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Audi A4 Otomobil Tanıtımı

2013 Audi A4 Otomobil Tanıtımı

2013 audi a4 tanıtımı 2013 audi a4 resimleri 2013 audi a4 özellikleri Audi firması resmen 2013 Audi A4 modelini kamuoyuna tanıttı melekler :) Yenilenen yüzü ile daha agresif görünen Audi A4, gözden geçirilmiş ön ızgara, tekrardan biçimlendirilmiş zarif farlar, güncel kaput tasarımı, yeni difüzör, revize edilmiş arka lambalar ve çift egzoz sistemi makyaj operasyonu kapsamında güncellenmiş....
  2. İşte Dodge Dart 2013 Otomobil Tanıtım Videosu

İşte Dodge Dart 2013 Otomobil Tanıtım Videosu

2013 dodge dart tanıtımı 2013 dodge dart özellikleri 2013 dodge dart resimleri Forumumuzda daha önce tanıtımını yaptığımız 2013 Dodge Dart marka aracın tanıtım videosunu ekliyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=wrdxDk_jWkQ
  3. 2013 Opel Calibra Konsept Modeli Tanıtımı

2013 Opel Calibra Konsept Modeli Tanıtımı

2013 opel calibra resimleri 2013 opel calibra tanıtımı 2013 opel calibra konsept özellikleri Hollanda'da yayın yapan saygın bir internet sitesinde 2013 model Opel Calibra'ların 2013 yılında yollarda olacağı hakkında Opel yetkilileri tarafından bir açıklama yapıldığı haberini aldık melekler :) 6 silindirli 2.8 litrelik 321 beygir gücünde olması planlanan araç aşağıda ki konsept üzerine...
  4. 2013 Bentley Turbo Otomobil Tanıtım Bilgileri

2013 Bentley Turbo Otomobil Tanıtım Bilgileri

2013 bentley turbo araç tanıtımı 2013 bentley turbo özellikleri 2013 bentley turbo resimleri İngilizlerin efsane arabası lüks sedanlarıyla meşhur Bentley, 2013 yılı için Bentley Turbo model aracını yollara çıkarnayı planlıyor melekler :) İngiliz AutoExpress dergisinin iddiasına göre Bentley her zamanki gibi sert hatlara sahip iki kapılı bir performans arabası üzerinde çalışıyor. 2013...
  5. Opel Allegra 2013 Resimlerle Tanıtımı

Opel Allegra 2013 Resimlerle Tanıtımı

2013 opel allegra tanıtımı 2013 opel allegra özellikleri 2013 opel allegra resimleri Forumumuzda daha önce tanıtımını yaptığımız 2013 Opel Allegra marka aracın resimleriyle sizleri başbaşa bırakıyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş