gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Özlem Süer White Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; 2013 Özlem Süer White Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, son derece romantik bir gelinlik koleksiyonuyla karşınızdayız. Ünlü modacı Özlem Süğer'in yaz sezonu için hazırladığı "White" gelinlik koleksiyonu görücüye çıktı. Özellikle kır düğünü düşünen gelin adayları için isabetli bir seçim olacağına inandığımız bu koleksiyonda, bu yaz çok moda olan örgülü saçlar ve iddialı saç aksesuarlarıyla tamamlanmış. Çekimler her ne kadar Alacakaranlık serisini insanın aklına getirse de gelinlikleri görmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz :D:D

2013 Özlem Süer White Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 White Lady Gelinlik Modelleri

2010 White Lady Gelinlik Modelleri

lady gelinlik lady gelinlik modelleri white white izmir whıte 2010 yılında gelin olacaksanız veya benim evlenmeme daha çok var sadece fikir edinmek istiyorum diyorsanız 2010 White Lady Gelinlik modellerine bakmanızı tavsiye ediyorum melekler... Genellikle kırık beyaz rengin kullanıldığı birbirinden şık gelinlik modelleri karşınızda :tik:
  2. Marie Laporte 2012 Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri

Marie Laporte 2012 Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri

marie laporte 2012 gelinlik modelleri Tam bir kır düğünü için tasarlanmış, birbirinden sade, göz yormayan, zarif modellerden oluşan bir gelinlik koleksiyonuyla karşınızdayız melekler :) Marie Laporte 2012 yaz gelinlik modelleri şatafattan uzak, duru bir gelin olmak isteyenler için birebir. Koleksiyondan sizler için seçtiğimiz modellerden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz ...
  3. 2013 İpekyol İlkbahar Yaz Sezonu Modelleri

2013 İpekyol İlkbahar Yaz Sezonu Modelleri

Bu konu; 2013 İpekyol İlkbahar Yaz Sezonu Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zamanın hızlı akışıyla birlikte yepyeni koleksiyonlar tüketiciyle buluşmaya devam ediyor. Ünlü moda markası İpekyol da 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu ile yine göz kamaştırıyor, tarz yaratıyor. Desenli parçaların desenlilerle, aynı renk bluzların aynı renk pantolonlarla kombinlendiği bu...
  4. 2013 Zara İlkbahar Yaz Sezonu Ayakkabı Modelleri

2013 Zara İlkbahar Yaz Sezonu Ayakkabı Modelleri

Bu konu; 2013 Zara İlkbahar Yaz Sezonu Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 ilkbahar yaz sezonunun en canlı koleksiyonlarından birisini ünlü marka Zara tasarlamış. Mavi, sarı ve yeşil gibi iddialı renklere koleksiyonunda yer veren Zara, ince topuklu ve ince burunlu modelleriyle dikkat çekiyor. Hem ince hem de kalın bantlı modellerin de yer aldığı Zara...
  5. 2013 Temperley Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri

2013 Temperley Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri

Bu sayfa; 2013 Temperley Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz sezonu gelinleri için harika gelinlik modelleriyle bu sayfamızda da sizlerleyiz. Havaların ısınmasıyla birlikte artık düğün sezonu açılacak. Bu sebeple gelin adayları da hala karar veremedilerse gelinlik arayışı içindeler. Biz de gelin adayı meleklerimiz için Temperley'nin 2013...

Sayfayı Paylaş