gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

2013 Pirelli Takviminde Ruhani Güzellik

Konu, 'Magazin' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

pirelli takvimi 2013 pirelli
    Her yıl çıkışı merakla beklenen Pireli Takvimi bu yıl oldukça sıra dışı olacak. Beklenilenin aksine bu yıl Pireli Takvimi’nde çıplaklık yerini bulamayacak. Fark yaratacak olan bu yılki çekimlerde Mccurry ”Bu yıl ki takvimde çıplaklık yerine ruhani güzelliği öne çıkarmayı tercih ettim. Sadece estetiği değil, iç güzelliği de ön plana çıkarmak istedim.” dedi.Önceki yılların aksine bu yılki takvimde bir de hamile bir manken yer alıyor ki bu manken aslında Türkiye’nin da yakından tanıdığı Adriana Lima! İşte Pirellinin ruhani güzelleri:

BEYZA21 bunu beğendi.
2013 Pirelli Takviminde Ruhani Güzellik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pirelli 2008 takvimi fotoları

Pirelli 2008 takvimi fotoları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Takvimlerden Haberin Yokmu Notaları

Takvimlerden Haberin Yokmu Notaları

notalar, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. takvimlerden haberin varmı notalarını ve şarkı sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlar; Takvimlerden haberin yok mu Geçiyor yıllar Bana küsmüş yüzüme gülmez Zalim aynalar Kimimiz yorgun,kimimiz vurgun, Kimi isyankar Acı gerçek bu ömrümüz bir su Geçiyor yillar.. Vakit geç olmuş...
  3. 2013 ÖSYM Sınav Takvimine Göre YGS LYS ve Diğer Tüm Sınavların Tarihleri

2013 ÖSYM Sınav Takvimine Göre YGS LYS ve Diğer Tüm Sınavların Tarihleri

2013 ösym sınav takvimi 2013 lys tarihi 2013 ygs tarihi Sevgili melekler, bu yıl Haziran ayında yapılan LYS sınavları sonuçlandı ve adaylar şu anda tercih sonuçlarını bekliyor. Tüm adaylara bol şans diliyoruz ve önümüzde ki yıl sınava girmeye hazırlanan tüm meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2013 lys tarihi, 2013 ygs tarihi ve 2013 ösym sınav takvimi içinde ki tüm sınavların...
  4. Muhteşem Güzellikte Sarı Abiyeler 2013

Muhteşem Güzellikte Sarı Abiyeler 2013

Bu konu; muhteşem güzellikte sarı abiyeler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, giyilmesi cesaret isteyen, herkese yakışmayan ancak hakkını vererek giyeni de muhteşem gösteren sarı abiye modelleri ile sizlerleyiz. Sarıya en çok yakışan iki renk olan siyah ve morlarla kombine edildiğinde başbaşka bir havaya bürünen sarı abiyelerde sivri burunlu yüksek topuklu siyah-mor ya da...
  5. güzellik

güzellik

selam hanımlar bana az bir bütçe ile kolaylıkla bulabileceğim malzemeler ile yapılan cilt için yüz maskeleri tarifleri verebilirsiniz.şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş