gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 polislik sınavı için en az kaç puan almalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba dostlar.Polislik için 2013 yılında sınava girecem ama en az kaç puan almam lazım bilgi rica ediyorum sizlerden...

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2012-2013 eğitim-öğretim döneminde Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) giriş sınavları başvurularında, ÖSYM tarafından yapılan 2012 Yükseköğretime Geçiş Sınavı puan türlerinin herhangi birinden (YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS-4, YGS-5, YGS-6) en az 260 ve üzeri puan almış adayların başvuruları kabul edilecek.

2013 polislik sınavı için en az kaç puan almalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polislik sınavında çıkmış sorular

Polislik sınavında çıkmış sorular

Arkadaşlarım Polislik sınavına gireceğim 2012 yılı için, şimdiden çalışmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Zaten boşumda. Acaba geçtiğimiz sene 2010 da olabilir bana çıkmış soruları ve cevap anahtarını vermeniz mümkün mü ? Sağolun.
  2. 2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı Taban Puanı Kaç?

2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı Taban Puanı Kaç?

yeterlilik sınavı taban puanı diyanet yeterlik sınavı taban puanı Bir misafirimizin sorduğu soru üzerine açtığımız bu konuda 2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı taban puanı hakkında sizleri kısaca bilgilendireceğiz melekler ... 2012 Diyanet Yeterlilik sınavında taban puanı 70 olarak belirlenmiştir..
  3. Kurbanlık Hayvan Kesmek İçin En Az Kaç Kişi Ortak Olabilir ?

Kurbanlık Hayvan Kesmek İçin En Az Kaç Kişi Ortak Olabilir ?

Bu konu; kurbanlık hayvana en az kaç kişi ortak olabilir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ramazan Bayramının ardından şimdi de Kurban Bayramını karşılamaya hazırlanıyoruz. Hz.İbrahim'in oğlu Hz.İsmail'i kurban edeceği sırada Allah katından kurbanlık bir koçun indirilmesiyle başlayan kurban kesimi olayı, her yıl milyonlarca müslüman tarafından Kurban Bayramında yerine...
  4. polislik sınavı için

polislik sınavı için

arkadaşlar ben 11.sınıfa gidiyorum ve eşit ağırlıktayım matematiğim ve geometrim biraz zayıf ama sözelim iyidir sizce polislik sınavını kazanabilmem için ne kadar yapmam lazım yani mat geo edebiyat ve diğer derslerden lütfen yardım kazanamazsam çok üzülcem ve bunalımdayım mat ve geometrim zayıf olduğu için yardım lütfenn
  5. pybs 2013 burs için kaç puan almak lazım

pybs 2013 burs için kaç puan almak lazım

merhaba, bir arkadaşaım pybs sınavlarına girmek istiyor ama burslu istiyor. Acaba en az kaç puan almak lazım ?

Sayfayı Paylaş