gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 SBS Ek Yerleştirme Başvuruları Başladı!

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 sbs ek yerleştirme, 2013 sbs ek yerleştirme başvuru, sbs ek yerleştirme başvuru 2013

Sevgili melekler, 29 Ağustos saat 17.00 itibarıyla tamamlanan ortaöğretim kurumlarına öğrenci seçme ve yerleştirme işlemlerini tamamlanmasının ardından boş kalan kontenjanlar için başvurular, dün (9 eylül pazartesi) günü saat 10:00'da boş kalan kontenjanların açıklanmasıyla birlikte başladı. Başvurular neticesinde 16 Eylül pazartesi günü mesai bitimiyle (asıl ve yedek listeden kayıt hakkı kazanan öğrenciler) e-okul sistemi üzerinden ilan edilecek. İşte detaylar...

meb.jpg

2013 SBS Ek Yerleştirme Başvuruları Başladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Ygs başvuruları başladı

2012 Ygs başvuruları başladı

arkadaşlar 2012 Ygs başvuruları başladı bilginiz var mı?
  2. SBS Başvuruları Başlıyor

SBS Başvuruları Başlıyor

SBS Başvuruları Başlıyor SBS Başvuruları Başladımı SBS Başvuruları Bugün Başlıyor Merhaba Sevgili Melek'ler ve SBS Sınavının ne zaman başlıyacağını merak eden tüm ilgili arkadaşlar, bu yazımızda sizlere aradığınız bilgileri aktarıyor ve merakınızı gideriyoruz. Seviye Belirleme Sınavı’na (SBS) başvurular bugün başlıyor. Adaylar, kılavuza Milli Eğitim Bakanlığı’nın internet sitesinden...
  3. Ek yerleştirme

Ek yerleştirme

2012 aöf 2 yıllık kontenjansız bölüme yerleştirildim. Ek tercih yapıp örgün eğitim veren bir üniversiteye yerleştirilemezsem ilk tercihimde kazandığım 2 yıllık bölüme kayıt yaptırabilir miyim yoksa açıkta mı kalırım. Teşekkürler..
  4. survivor 2013 başvuruları başladı mı ?

survivor 2013 başvuruları başladı mı ?

Kızlar bu yıl şeytanın bacağını kıracağım ve inşaallah survivor elemelerine katılacağım.Geçen yıl da başvurdum ama giremedim.Bu yıl inş kazanacağım ama başvurular başladımı acaba ?
  5. 2013 SBS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! Sonuçlar İçin Tıklayın!

2013 SBS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! Sonuçlar İçin Tıklayın!

2013 sbs yerleştirme sonuçları sbs sonuçları 2013 2013 sbs tercih sonuçları Sevgili melekler, 2013 sbs tercih sonuçları açıklandı. Bu sene son kez yapılan 2013 sbs tercih sonuçları, bu gün 00:00 itibarıyla MEB tarafından açıklandı. 2013 SBS TERCİH SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN...

Sayfayı Paylaş