gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 SBS Sonuçları Bu Gece Açıklanıyor! Tıklayın Öğrenin!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 sbs sonuçları sbs 2013 sbs sonuçları 2013

Sevgili melekler, öğrencilerin merakla bekledikleri 2013 SBS sonuçları bu gece açıklanıyor. MEB'nin yaptığı son açıklamaya göre 2013 SBS sonuçları bu gece 00:00 itibarıyla açıklanacak.

SBS Sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi sitesi http://www.meb.gov.tr ve http://oges.meb.gov.tr/ adreslerinde öğrenilebilecek. Bakanlık, aynı gün ortaöğretim kurumlarına yerleştirme kılavuzunu da yayımlayacak. Adaylar bakanlık tarafından açıklanacak tercih tarihleri arasında yerleştirme başvurusunda bulunacak. Yerleştirme sonuçlarının birkaç gün içinde açıklanacağı bildirildi.

2013 SBS Sonuçları Bu Gece Açıklanıyor! Tıklayın Öğrenin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 SBS Sonuçları Açıklanıyor!

2011 SBS Sonuçları Açıklanıyor!

2011, sbs, sonuçları, açıklanıyor, 7. sınıf, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İlköğretim 7. sınıf öğrencileri için son kez düzenlenen Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçları bugün açıklanacak. SBS, 5 Haziran 2011 tarihinde 1 milyon 97 bin 503 ilköğretim 7. sınıf öğrencisinin katılımıyla yapılmıştı. Öğrencilere sınav sonuç belgesi posta yoluyla gönderilmeyecek....
  2. 2013 LYS Sonuçları Öğrenme Linki, Tıklayın!

2013 LYS Sonuçları Öğrenme Linki, Tıklayın!

2013 lys sonuçları öğrenme 2013 lys sonuçları Sevgili melekler, 2013 LYS sınav sonuçları bugün açıklandı. ÖSYM Başkanı Ali Demir'in bir toplantıyla açıkladığı sonuçlarda en yüksek puanı fen liseleri aldı. En başarılı öğrencilerin kızlardan çıktığı 2013 LYS sınav sonucunuzu öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.. 2013 LYS Sınav Sonuçlarını Öğrenmek İçin Tıklayın!..
  3. 2013 SBS Sonuçları Tıkla Öğren!

2013 SBS Sonuçları Tıkla Öğren!

2013 sbs sonuçları 2013 sbs ne zaman açıklanacak 2013 sbs açıklandı Ortaokul sekicinci sınıf öğrencilerinin 8 Haziran da girmiş oldukları sbs sınavının sonuçları 12 Temmuz 2013 Cuma günü açıklanıyor. Sınava giren öğrenci ve velilerin merakla beklediği sınav sonuçlarını merak edenler için gereken bilgileri ve sınav sonuç linkini sizler için paylaşıyoruz. Ortaokul 8.sınıf öğrencilerinin 8...
  4. 2013 SBS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! Sonuçlar İçin Tıklayın!

2013 SBS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! Sonuçlar İçin Tıklayın!

2013 sbs yerleştirme sonuçları sbs sonuçları 2013 2013 sbs tercih sonuçları Sevgili melekler, 2013 sbs tercih sonuçları açıklandı. Bu sene son kez yapılan 2013 sbs tercih sonuçları, bu gün 00:00 itibarıyla MEB tarafından açıklandı. 2013 SBS TERCİH SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN...
  5. 2013 Eylül Öğretmen Atama Sonuçları İçin Tıklayın!

2013 Eylül Öğretmen Atama Sonuçları İçin Tıklayın!

2013 eylül öğretmen atama, öğretmen atama sonuçları, eylül 2013 öğretmen atama sonuçları Sevgili melekler, öğretmenlerin dört gözler bekledikleri MEB eylül 2013 öğretmen atama sonuçları açıklandı. Atanan öğretmenler, 11 Eylül'den başlayacak 3 günlük uyum eğitime ile birlikte göreve başlayacak. Ayrıca atanan öğretmenler, 11 Eylül'den itibaren tebligat beklemeksizin atandıkları il milli eğitim...

Sayfayı Paylaş