gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 SBS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! Sonuçlar İçin Tıklayın!

Konu, 'Egitim' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 sbs yerleştirme sonuçları sbs sonuçları 2013 2013 sbs tercih sonuçları

Sevgili melekler, 2013 sbs tercih sonuçları açıklandı. Bu sene son kez yapılan 2013 sbs tercih sonuçları, bu gün 00:00 itibarıyla MEB tarafından açıklandı.

2013 SBS TERCİH SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN...

SBS-2013.jpg

2013 SBS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! Sonuçlar İçin Tıklayın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SBS sonuçları açıklandı

SBS sonuçları açıklandı

İlköğretim 6 ve 7. sınıf öğrencileri için bu sene ilk kez yapılan Seviye Belirleme Sınavı'nın (SBS) sonuçları açıklandı. Öğrenciler sınav sonuçlarını Milli Eğitim Bakanlığının MEB internet adresinden T.C kimlik numaralarını girerek öğrenebilecek. Öğrencilerin adreslerine sınav sonuçlarına ilişkin bir belge gönderilmeyecek. Öğrenciler sonuç ekranından puanların hesaplanışını, sınıf...
  2. 2013 SBS Sonuçları Bu Gece Açıklanıyor! Tıklayın Öğrenin!

2013 SBS Sonuçları Bu Gece Açıklanıyor! Tıklayın Öğrenin!

2013 sbs sonuçları sbs 2013 sbs sonuçları 2013 Sevgili melekler, öğrencilerin merakla bekledikleri 2013 SBS sonuçları bu gece açıklanıyor. MEB'nin yaptığı son açıklamaya göre 2013 SBS sonuçları bu gece 00:00 itibarıyla açıklanacak. SBS Sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi sitesi http://www.meb.gov.tr ve http://oges.meb.gov.tr/ adreslerinde öğrenilebilecek. Bakanlık, aynı gün...
  3. 2013 Eylül Öğretmen Atama Sonuçları İçin Tıklayın!

2013 Eylül Öğretmen Atama Sonuçları İçin Tıklayın!

2013 eylül öğretmen atama, öğretmen atama sonuçları, eylül 2013 öğretmen atama sonuçları Sevgili melekler, öğretmenlerin dört gözler bekledikleri MEB eylül 2013 öğretmen atama sonuçları açıklandı. Atanan öğretmenler, 11 Eylül'den başlayacak 3 günlük uyum eğitime ile birlikte göreve başlayacak. Ayrıca atanan öğretmenler, 11 Eylül'den itibaren tebligat beklemeksizin atandıkları il milli eğitim...
  4. 2013/2 KPSS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! Tıklayın!

2013/2 KPSS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! Tıklayın!

2013/2 kpss, kpss 2013/2 yerleştirme, kpss yerleştirme sonuçları 2013 Sevgili melekler, ÖSYM, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS-2013/2) yerleştirme sonuçlarını açıkladı. ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre, Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme işlemleri...
  5. 2014 YGS Sınav Sonuçları Açıklandı! Sınav Sonucunuzu Öğrenmek İçin Tıklayın!

2014 YGS Sınav Sonuçları Açıklandı! Sınav Sonucunuzu Öğrenmek İçin Tıklayın!

2014 ygs, 2014 ygs sınav sonuçları, ygs sınav sonuçları 2014 ÖSYM bü yük sürpriz yaparak bugün sınav sonuçlarını açıkladı. ÖSYM sınav sonuçları nı haberimizde bulunan linke tıklayarak hemen öğrenebilirsiniz. Ali Demir, YGS sonuçlarının açıklandığını da canlı yayında duyurdu. Adaylar T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden YGS sonuçlarını...

Sayfayı Paylaş