gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2013 Sınav Takvimi Belli Oldu Arkadaşlarım Bilginiz olsun!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2013 Sınav Takvimi Sınav tarhileri 2013 takvimi

Daha önce ilgili olan tüm arkadaşalrımız için, http://www.meleklermekani.com/soru-cevap/214836-2013-ehliyet-sinav-tarihleri.html hakkında bilgiler sunmuştuk. Şimdi ise bu yazımızda 2013 sınav tarihleri takvimi sunuyor ve konuyla ilgili olan tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Buyrun arkadaşlar 2013 sınav takvimi belli oldu sizinde haberiniz olsun!

Büyük merakla beklenen 2013 Sınav Takvimi Belli Oldu.Gelecek yıl gerçekleştirilecek sınavların tarihlerini belirleyen ÖSYM, 2013 ÖSYM Sınav Takvimini güncel gelişmelere göre yenileyebilecek. ÖSYM, 2013'te 25 sınav yapacak.Tüm sınavlara katılan aday sayısı bakımından ÖSYM'nin düzenlediği en kapsamlı sınavlardan YGS 24 Mart'ta, LYS'ler ise 15-16 Haziran ve 22-23 Haziran'da düzenlenecek.

Tüm Sınavların Tarihlerine ulaşmak için Tıklayın.

2013 Sınav Takvimi Belli Oldu Arkadaşlarım Bilginiz olsun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Asgari Ücret Belli Oldu !

2013 Asgari Ücret Belli Oldu !

Bu konu; 2013 asgari ücret belli oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün akşam saatlerinde hükümet tarafından yapılan bir açıklamayla ilk 6 ay için asgari ücret miktarları belli oldu. Açıklamayı Çalışma Bakanı Faruk Çelik yaptı. İşte 2013 yılı için asgari ücret miktarları.. Çalışma Bakanı Faruk Çelik yeni asgari ücreti açıkladı. 2013'te asgari ücret, ilk 6 ay...
  2. 2013 Memur Maaşları Belli Oldu !

2013 Memur Maaşları Belli Oldu !

Bu konu; 2013 Memur Maaşları Belli Oldu haberi, hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, asgari ücretle çalışanlar kadar memurlar da 2013 yeni zamlı maaşlarını merak ediyorlardı. Ve beklenen haber geldi, hükümet 2013 memur maaşlarını açıkladı. İşte detaylar... Bugün itibariyle 2013 memur maaşları açıklandı. 2013 Ocak ayında hangi memur ne kadar maaş alacak ? Memur maaş...
  3. 2013 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu

2013 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu

Bu konu; 2013 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Yerleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığı Açık Lise 2013 sınav giriş yerleri belli oldu. Sınava gireceğiniz yeri öğrenmek için Milli Eğitim Bakanlığının aşağıdaki linkine tıklamanız ve öğrenci numaranız ile şifrenizi girmeniz yeterli... 2013 AÖL SINAV GİRİŞ YERLERİ İÇİN TIKLAYIN
  4. 2013 Trafik cezaları belli oldu

2013 Trafik cezaları belli oldu

bu konu;2013 trafik cezaları,2013 trafik suçları hakkında bilgiler vermektedir Emniyet Genel Müdürlüğü, 2013 yılında trafikle ilgili hangi suça ne kadar para cezası kesileceğine ilişkin listeyi güncelleyerek ilgili birimlere gönderdi.Kırmızı ışıktan hıza; ehliyetsiz araç kullanmaktan telefonla konuşmaya; korsan taksiye binmekten kaza yerinden ayrılmaya kadar sürücüler, yolcular, yayalar, ile...
  5. 2013 SBS Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu

2013 SBS Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu

2013 sbs 2013 sbs sınavı 2013 sbs sınav giriş yerleri Sevgili melekler, bu yıl son kez yapılacak olan 2013 SBS sonavı için giriş yerleri belli oldu. SBS'ye girecek öğrenciler e-okul üzerinden kullanıcı adı ve şifreleriyle birlikte sınava giriş yerlerini BURADAN öğrenebilirler. 2013 yılınd SBS'ye girecek öğrenci sayısı 1 milyon 127 bin 137. 8 Haziran 2013 tarihinde yapılacak olan 2013...

Sayfayı Paylaş