gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2013 Stephanie Allin Şahane Gelinlik Koleksiyonundan Örnekler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

stephanie allin 2013 2013 gelinlik modelleri

Sevgili melekler, İngiltere'nin ünlü gelinlik tasarımcılarından Stephanie Allin son derece sade ve şık 2013 gelinlik modelleri ile karşınızda. ''Day and Night'' (Gündüz ve gece) tenmasıyla görücüye çıkan gelinlikler düğün sonrası bile giyilebilecek derecede sade ve şık tasarlanmış. Fiyonkların ve dantel işlemlerin göze çarptığı Stephanie Allin 2013 koleksiyonda en çok saten kumaşlar kullanılmış. İşte sizler için seçtiğimiz modeller...

2013 Stephanie Allin Şahane Gelinlik Koleksiyonundan Örnekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stephanie Allin 2010 Gelinlik modelleri

Stephanie Allin 2010 Gelinlik modelleri

ünlü gelinlik modelleri gelinlik tasarımları 2010 tasarımları gelinik modeleri 2010 gelinik modeleri Stephanie Allin 2010 gelinlik modellerinde oldukça rahat şık ve farklı çizgilere yer vermiş.Özellikle göze çarpan detay gelinliklerin kuyruklarının olması ve yine dar kesimlerin ağırlıkta olması. Beyaz gelinlik kalıbından çıkarak aralarda farklı renklerde katmış aksesuar olarak.Kumaşlarının...
  2. jesus peiro'dan şahane gelinlikler

jesus peiro'dan şahane gelinlikler

şahane gelinlikler en şahane gelinlikler gelinlik modelleri farklı ve sıradanlıktan uzak bir tasarım firması olan jesus peiro yine modelleriyle göz kamaştırıyor gelinliğe degişik bir hava katan modellerini sahsen çok begendim sizinde begeneceginize eminim buyrun modellerr...
  3. Şahane Gelinlikler

Şahane Gelinlikler

gelinlik, modelleri, en yeni trentler, 2011 model gelinlikler, askılı modeller, burada bulabilirsiniz Bu özel gününüzü değerli kılan bir detaydır gelinlik seçimi; her genç kızın hayalidir.. Bizde Melekler Mekanı olarak bu özelliğe el atıyor ve sizlerin beğenisine bazı modelleri sunuyoruz.. Evet mekanımızın cici evlenecek kızları sizler için birbirinden şık ve güzel gelinlikler seçtim...
  4. Evim Şahane Programı Ev Dekorasyon Örnekleri 2013

Evim Şahane Programı Ev Dekorasyon Örnekleri 2013

Bu sayfa; Evim Şahane Programı Ev Dekorasyon Örnekleri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hafta içi hergün saat 14:15'de yayınlanan Evim Şahane programı her bölümde ayrı bir evin ayrı bir bölümünü dekore ederek ev sahiplerini mutlu ediyor. Ev dekorasyonunu format alan bu güzel program sayesinde milyonlarca aile hayallerindeki hatta hayallerinin ötesindeki...
  5. 2013 Evim Şahane Dekorasyon Örnekleri

2013 Evim Şahane Dekorasyon Örnekleri

evim şahane dekorasyonları evim şahane evim şahane dekorasyon örnekleri Sevgili melekler, Kanal D'nin ilgiyle izlenen programlarından biri olan Evim Şahane, yüzleri güldürmeye devam ediyor. Bir başvuru formu ve evinizin dekore edilmesini istediğiniz kısmının resimleriyle başvurabileceğiniz Evim Şahane programında mimar Selim Yuhay ve ekibi harikalar yaratıyor. Eğer sizin de bu programa...

Sayfayı Paylaş