gebe
  1. bestee

bestee Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2013 şubat anneleri

Konu, 'Gebelik' kısmında bestee tarafından paylaşıldı.

slm arkadaslar yenı uyeyımm 5 haftalık hamıleyım Allah ızın verırse de subat ayında dogum yapıcam.. yasadıgımız butun tatlı acı guzel sıkıntılı durumları doguma kadar paylasalım ısterım.. umarım onumuzdekı 8 ay boyunca guzel bır arkadaslık ve deneyımlı bırer anne oluruz yorumlarınızı beklıyorum :bathbaby:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

araştırırken buldum bu siteyi dışarıdan üye olmadan takip ediyorum. Bende nasip ise şubat ayının ikinci haftası gibi ( tabiki bir sıkıntı olmaz ise inşallah ) doğum yapacağım. Anne olmayı çok istiyordum artık olacağım diye düşünüyorum. Deneyimli bir anne de değilim. Deneyimli kişilerden güzel tavsiyeler almak istiyorum. Rabbi-zül Celal, isteyen tüm kullarına nasip eder inşalah.Amin

bestee bunu beğendi.
2013 şubat anneleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şubat 'ta anne olacağım:)

Şubat 'ta anne olacağım:)

2011 şubat anneleri şubat 2011 anneleri subatta anne olcam melekler mekani gebelik forumu subat subatta anne arkadaşlar merhaba.ben bugün itibariyle 5+0 günlük hamileyim.Bebişin kesesini dün gördük. inş. herşey yolunda giderse şubatta anne olacağım. bu dönemde anne olacaklar yaşadıklarımızı gelin burada paylaşalım...................yupis
  2. Şubat 2010 Anneleri

Şubat 2010 Anneleri

9 Şubat 2010 annesiyim Diğer anneleri de bekliyorum.
  3. Şubat 2012 anneleri buraya

Şubat 2012 anneleri buraya

Oğluşumu 03 Şubatta kollarıma alacağım inşallah. Adınıda Çağrıbey koyduk.. Kalbini dinledim dün. Nasıl güzel bir duygu anlatamam. Rabbim tüm anne olmak isteyen meleklerimizin dualarını kabul etsin. Eşim kıskançlık sendromunu atlatamadı hala.. Çocuk doğunca düzelir diyorlar.. Ben mutluyum. Artık bebeğim benimle. Artık hareketlerini daha iyi hissediyorum. Yüksek müziği sevmiyor mesela. 7...
  4. Temmuz 2013 anne adaylari....

Temmuz 2013 anne adaylari....

Merhaba arkadaslar.... ben 9 Haftalik hamileyim ve allah nasip ederse 08.07.2013´de bebegimi kucagima alcam... varmi benimle ayni dönem hamileler ?? hadi dertleselim, paylasalim... :hamile:
  5. 6 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

6 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Bu konu; 6 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hepinize güzel ve aydınlık bir gün temenni ederek 6 Şubat günlük burç yorumlarınızı paylaşıyoruz... 6 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat...

Sayfayı Paylaş