gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Survivor Birincisi Kim Olacak?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 survivor birincisi survivor 2013 birincisi

Sevgili melekler, survivor 2013 yarışması büyük bir heyecanla devam ediyor. Şimdiden gönüllüler adasına agresif tavırlarıyla Duygu, ünlüler adasına da becerikliliği, efendiliği ve soyadı sebebiyle Doğukan damgasını vurdu diyebiliriz. Gönüllüler adası hayli karışmış durumda. Ünlüler adası daha düzenli ve henüz önemli bir gerginlik olmadı. Gelecek günler ne getirir bilinmez, çünkü adalar birleşp herkes bireysel yarışmaya başlayınca herkesin rengi daha bir ortaya çıkacak.

Sorumuz şu, sizce survivor 2013 kim kazanır? Sizin favoriniz kim? Neden? :tik:

2. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    hiç kaçırmadan izlediğim her sezon beklediğim survivor yarışmasının bu seneki birincisi gönlüm bir :cimbom:olarak ümit ve cengizden yana ikisinden biri kazanmalı bence dün Gönüllülerde Bozok elenmesiyle ortalık fena karışacak.....hahaha

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Valla Bozok'un elenmesi fena olmadı. Hadi bakalım iki kız HilmiCem ve Muratsız balık tutup yesinler. Bozo'un adı okunduğunda Fatmagülün eleneceğine kesin gözüyle bakıp yas tutmaya hazırlanan Duygu'nun yüzünün halini gördünüz mü? Şaşkınlıktan ve pişmanlıktan ne yapacağını şaşırdı, dumura uğradı, sevinmedi, eyvahlar olsun ben ne yaptım moduna girdi :D:D
    Hele bir bakalım daha neler göreceğiz..

Favori olayına girersek, Doğukan, Cengiz, Ümit favorilerim. Her ne kadar bazı yarışmalarda düşük performans gösterse de kızlar içinde en sağlamı da Bennu. :D:D

4. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    benim favorim yarışma başladığı ilk günden itibaren ümit umarımda birinci olur.ama titanın dediği gibi şimdi görelim gönüllüleri:D

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    bende izliyorum amaa bir favorim yok hic farketmez iyi olan kazansin :D

6. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    cengiz kesinlikle çok yakışır birinciğe....

7. ece nur

ece nur Forum Okuru

bence bana göre ümit karan kazanır çünkügüçlü iyiolan kazansın hilmi ceme slmlar tuçeden:)

8. Arkadaşlar öle demeyin nie Duyguyu kötü görüyosunuz her konuda duygu haklı o adada o kadar gün kalmak kolaymı sanıyosunuz otelde kızlar gruplaşıp onu aralarına almamışlar işte kavga bu yüzden başladı zaten . Duygu öncedende söleğidi gibi kale alınmazsa agrasif oluyomus bozok onu hiç kale almıyodu işte bu yüzden Duygu bu yüzden bu kadar agresif Yarışmadada kızlarda en güçlü şüphesiz o ama elendi şimdi. Ve Irmak adada kaldı bu haksızlık favorim Duyguydu ama şimdi Hilmicem veya Murat arkadaşlar Ümit ve ,cengiz güçlümü ? değil sadece ünlü olduğu için seviyosuzunz Cengiz beyin güçsüzlüğü belli Ümitte denge oyunlarında iyi ya Parkur ?

9. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2 gecedir Acun'u dinlemedin sanırım, sadece güçlü olmak değil herkese kendini sevdirmek de mühim. O yüzden de Irmak kızların birincisi oldu. He Irmak favorim değildi ama Duygu ile kıyaslama yaparsam Irmak yunmuş yıkanmış. Hiç olmazsa ağzından çıkanı kulağı duyuyor. Duygu'yu ne gönüllüler ne de ünlüler sevemedi bir türlü. 17 kişi birşey bilmiyor da bir tek Duygu mu biliyor? Üstelik kimse üstteki yorumlarda da Duygu için kötü kelimesini kullanmamış. Konuyu farklı yerlere çekmeyelim lütfen..

karakuzu bunu beğendi.
  10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence survıvorun birincisi hilmi olacak inşallah olur

11. Hatice Huseyin

Hatice Huseyin Forum Okuru

12. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Hilmi cem kazandi yupi :)

13. zeynep konu

zeynep konu Forum Okuru

hilmicem

ben her zaman gönüllüler tarafındayım hele duygu ve hilmiceme bayılıyorum işte hilmicem kazandı ne bekliyordunuz doğukan mı kazanacaktı sanki neden gönüllüleri seçtimm sanıyorsunuz mesela siz oraya gidip ünlüler grubuna gitmiceksiniz gönüllüler grubuna gideceksiniz ona göre takımınızı seçin sizler birer gönüllü olacaktınız cnlarım..

guzmelegi ve TİTAN bunu beğendi.
  14. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ne biliyorsun benim ünlü olmadığımı ? :D:D

guzmelegi bunu beğendi.
2013 Survivor Birincisi Kim Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 de Survivor Yarışmacıları isimleri kimler olacak

2012 de Survivor Yarışmacıları isimleri kimler olacak

2012 de yapılacak olan survivor yarışmasına kimler katılacak ? Ne zaman yapılacak bu yarışma bilgisi olan var mı ?
  2. bu yıl survivor 2013 yarışmacıları kimler olacak

bu yıl survivor 2013 yarışmacıları kimler olacak

Selamlar.Her yıl survivorı büyük bir keyifle izliyoruz. Bu yıl da iple çekiyoruz.Galiba Mart ayında başlıyor.Benim sormak istediğim bu yılın yarışmacıları belli oldu mu?
  3. 2013 survivor ünlüleri kimler olacak ?

2013 survivor ünlüleri kimler olacak ?

Kızlar bu yıl survivorda hangi ünlüler yarışacak ? Barış Mançonun oğlu da yarışabilirmiş diye duydum doğru mu? O da yarışacak mı acaba ?
  4. 2013 o ses Türkiye birincisi kim

2013 o ses Türkiye birincisi kim

merhabalar 18 şubat akşamı o ses Türkiye finalin de kim birinci oldu bilgi verirmisiniz çok merak ediyorum izleyemedim de
  5. 2013 Survivor Birincisi Hilmicem Oldu!

2013 Survivor Birincisi Hilmicem Oldu!

2013 survivor birincisi kim 2013 survivor kim kazandı 2013 survivor final birincisi Tam 110 gündür devam eden ünlüler gönüllüler 2013 survivor yarışması 30 Haziran gecesi belli oldu. Finale merhum Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço ile birlikte kalan Hilmicem final de sms oyları ile Doğukan'ı geçerek 2013 Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasının birincisi oldu. Haber ile ilgili detaylar ise...

Sayfayı Paylaş