gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 survivor ne zaman başlıyor hangi kanalda?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam gençlik! Survivor panama hangi kanalda ve hangi tarihte başlıyor? Bilen varsa yazsın lütfen..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Merakla beklenen Survivor 2013 yarışması heyecanlı bekleyişin sonuna yaklaşıyor çok yakında ekranlarda seyircisiyle buluşacak olan yarışma programında bir çok ünlü yer alıyor ayrıca gönüllülerinde katılacağı Survivor çok çekişmeli geçecek gibi görünüyor.
    Surivor 2013 başlama tarihini merak edenler için işte meraklı bekleyişi sonu.Survivor 2013 Star TV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak Survivor 17 Mart 2013 tarihinde başlayacak.2013 Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışması kıyasıya bir mücadeleye ev sahipliği yapacak. Birbirinden ünlü isimler gönüllülerle yarışacak ve büyük ödülü almaya çalışacaklar.Survivor da nefesler tutulacak heyecanlı çekişmeli anlar yaşanacak.

Survivor 2013 için yarışmacıları zorlu bir sürece merhaba diyecekler. Yarışmacılar Açlıkla ve doğanın verdiği çeşitli zorluklarla mücadele edecekler.

2013 survivor ne zaman başlıyor hangi kanalda? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 Ne Zaman Başlıyor

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 Ne Zaman Başlıyor

2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler ne zaman başlayacak 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm bilgileri bu sayfamızda sunuyoruz Melek'ler. Survivor ne zaman başalyacak ve hangi ünlüler katılacak buyrun bilgi edinelim. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının 2012 sezonunun çekimleri Mart ayında başlayacak. Yarışmanın ünlüleri; Nez, Almeda Abazi, Alp Kırşan,...
  2. Fox Tv TrophyTurk Yarışması Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor ?

Fox Tv TrophyTurk Yarışması Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor ?

Trophy Türk Hangi Kanalda Trophy Türk Yarışması Hangi Kanalda Başlıyor Yeni yayın döneminde fox tvnin en heyecanlı programı olmaya aday Trophy Turk seçmeleri yapıldı melekler. Katılacak ünlü isimleri de sizlerle paylaştığımız Trophy Türk Yarışması Hangi Kanalda Başlıyor merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Trophy Türk Hangi Kanalda bilgileri sizlere sunuyoruz......
  3. 2013 survivor ne zaman başlıyor

2013 survivor ne zaman başlıyor

survivorı çok merak ediyorum bir an önce başlasa da yine ünlülerle gönüller savaşlarını izlesek :D zaten geçen sene yarışmada ki tüm şarkıları siteniz sayesinde öğrendim, titan admin sağolsun ne sorsak söyledi :D Ne zaman başlıyor survivor 2013 bilgi varmı ?
  4. bugün ne giysem 2013 ne zaman başlıyor

bugün ne giysem 2013 ne zaman başlıyor

Gerçi gala gecesi daha yeni yapıldı ama herhalde fazla ara vermeden yenisini çekerler. Ne zaman başlayacak bugün ne giysem 2013 sezonu ?
  5. emret komutanım ne zaman başlayacak, hangi kanalda?

emret komutanım ne zaman başlayacak, hangi kanalda?

Kızlar emret komutanım tekrar başlayacakmış, ben o diziye bayılıyordum.Yalnız hangi kanalda ve ne zaman başlayacak onu öğrenemedim.Bilginiz varmı?

Sayfayı Paylaş