gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri?

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, geçen yıl 2012 Survivor'da olduğu gibi bu yıl da 2013 Survivor yarışmasında çalan şarkıların isimlerini ve kimlerin söylediğini bu sayfamızdan sizlerle paylaşacağız. Yapmanız gereken merak ettiğiniz şarkının linkini buradan paylaşmanız. Lütfen sadeec şarkıda söylenen bir nakarata göre değil, internetten ve acunn.com adresinden şarkının bulunduğu linki paylaşarak sorularınızı yöneltiniz. Elimizden geldiğince sorularınıza yanıt vermeye çalışırken, 2013 Survivor'da baştan sona sorduğunuz tüm şarkıların video linklerini de 2013 Survivor Şarkıları linkimizden izleyebilir ve dinleyebilirsiniz.

Bu gece Star Tvde başlayacak olan heyecan dolu 2013 Survivor için hepinize iyi seyirler diliyor ve şarkılarda görüşmek üzere diyoruz..:tik:

2. ogzslv

ogzslv Forum Okuru

3. lee_21

lee_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kendinikertenkelebek

surda “Söz verdin bana. Bitmeyeceğiz biz sevgilim, biliyorum. Vedaların geri dönüşü yoktur, sonlarda söylenir elveda. Gözyaşlarımı hapsettiğim gibi içine at sözlerini sen de. Söyleme…

ile başlayan yazının üstündeki müziğin adını bulmam mümkün mü ?
    Konuyla alakası yok ama bilen biri vardır diye yazmak istedim..

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sizden ricamız konuyla alakası olmayan parçaları ŞURADAKİ bölümümüzden ayrı konu açarak sormanız. :)

Aradığınız parça Dreamer'dan Uh Huh Her..Keyifli dinlemeler :)

6. lee_21

lee_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  7. lee_21

lee_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  8. lee_21

lee_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  9. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  10. lee_21

lee_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  11. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Öyleyiz biraz :D:D

12. gusto

gusto Forum Okuru

survivorda 20.04.2013 de çalan yabancı şarkı ne balık tutarlarken lütfen söyleyin eski bir şarkı aklıma gelmiyorr..

13. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Lütfen link verin...

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Why this kolaveri bu olabilr mi?

15. lee_21

lee_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    adminastrtor yine survivorda çalan the step hell serisinden müzik varsa paylaşsana senin bildiğinn tek tek sormıyalım (-.-)

2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor'da çalan yabancı müzikler

Survivor'da çalan yabancı müzikler

survivor müzikleri survivorda çalan şarkılar survivor müzikleri 2011 survivorda çalan şarkılar 2011 şarkıları survivorda çalan yabancı müzikler, survivordaki müzikler, survivordaki çalan yabancı müzikler, survivor ünlüler gönüllüler, survivor ünlüler gönüllüler yarışmacıları, survivor ünlüler gönüllüler müzikleri, survivor ünlüler gönüllülerde çalan yabancı müzikler Merhaba Melek'ler......
  2. 2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

2012 survivor şarkıları survivorda çalan latin müzik survivorda çalan yabancı şarkılar Sevgili melekler, 2012 Survivor yarışması bildiğiniz gibi başladı. Bu keyifli yarışmanın en az kendisi kadar keyif veren müziklerini de hemen hepimiz beğenerek dinliyoruz. Bu güzel müziklerin kime ait olduğunu öğrenmek ve bu müziklerle ilgili bilgilerimizi paylaşmak adına bu konu başlığını açıyoruz. Tıpkı...
  3. Bugün ne giysem'de çalan yabancı şarkı?????

Bugün ne giysem'de çalan yabancı şarkı?????

arkadaşlar sizden çok zor bişey isteyeceğim :) bende bugün ne giysemin 08.12.2011 17:01:07 deki müziği hala arıyorum ve aramaktayım bulamadım.bulursanız çok sevinirim.çok araştırdım bulamadım.işte http://tvarsivi.com/player.php?y=15&z=2011-12-08%2017:01:00 tv arşivi video açıldığında 00:07 saniyede başlayan bir şarkı var o şarkıyı arıyorum.hatta geçenlerde pazar süprizinde oya aydoğan ve...
  4. 2014 Survivor'da Çalan Şarkılar Hangileri?

2014 Survivor'da Çalan Şarkılar Hangileri?

2014 survivor şarkıları, survivor 2014 şarkıları, 2014 survivorda çalan şarkı Sevgili melekler, 2014 yılına girmemizle birlikte Survivor zamanı da hızla yaklaşıyor. 2012 Survivor ve 2013 Survivor dönemlerinde olduğu gibi 2014 Survivor yarışması süresince de, yarışmada çalan parçaların hangi şarkılar olduğu konusunda elimizden geldiğince sizlerden gelen isteklere cevap vermeye, sizlere...
  5. Survivor'da Gönüllüler Teknedeyken Çalan Türkçe Şarkı!

Survivor'da Gönüllüler Teknedeyken Çalan Türkçe Şarkı!

2014 survivorda çalan türkçe şarkı, 2014 survivor şarkıları, survivor 2014 türkçe şarkı Sevgili melekler, yayını sırasında fon müziği olarak birbirinden güzel parçalar çalınan 2014 Survivor yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde Türkçe bir şarkı çaldı. Gönüllülerin teknede olduğu görüntülerin verildiği sırada çalan bu Türkçe parçayı merak edenler için hemen söyleyelim. Parça ünlü müzik...

Sayfayı Paylaş