gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2013 Taşlı Kabarık ve Gösterişli Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu 2013 taşlı kabarık gelinlik modelelrine yer vermektedir. Hayatınızın en özel ve mutlu günü olan evlendiğiniz gün her genç kız gibi sizin de hakkınız en güzel gelinliği giymek...

Belkide hayalleriniz de çocukluğunuzdan beri kafanızda canlandırdığınız bir gelinlik modeli vardır. Genel de çocukluktan itibaren hayallerde düşünülen gelinlik modeli, tıpkı bir prenses ve peri kızı gibi kabarık, gösterişli modellerdir. Evet gelin adayları, şimdi bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin zamanı geldi ve sizler için 2013 yılına özel en şık kabarık taşlı gelinlik modellerini galerimiz de bir araya getirdik. Gelinlik modeli zor seçim diyerek sizlere yardımcı olmak ümidi ile birçok farklı modeli bir arada bulabileceğiniz galerimize bekliyoruz.

2013 Taşlı Kabarık ve Gösterişli Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kabarık gelinlik modelleri 2013 Melişler

kabarık gelinlik modelleri 2013 Melişler

2012 kabarık gelinlik modelleri Selam millet ben evleniyorum :D Sizden 2012 kabarık gelinlik modelleri istiyorum
  2. 2013 Kabarık gelinlik modellerine baktınız mı?

2013 Kabarık gelinlik modellerine baktınız mı?

Bu konu; kabarık gelinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Kabarık gelinlikler hep çocukluğumuzdaki öykülerin prenseslerinin elbiselerini hatırlatır bana. Sizde kendi hayat öykünüzün prensesi olmak için bu modellerden birini düğününüzde giymeği düşünüyorsanız seçeceğiniz modele burada hep birlikte karar verelim. Bir ömür boyu gülümseyen karelerde hayalinizin gelinliğiyle poz vermeniz...
  3. Kabarık Gösterişli Abiye Kıyafetler 2013 Modelleri

Kabarık Gösterişli Abiye Kıyafetler 2013 Modelleri

Bu konu; kabarık gösterişli abiyeler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kabarık abiyeler genellikle düğün, nişan gibi çok özel günlerde tercih edilen abiye modelleridir. İnce el işleri ile süslenmiş modellerle gerçekten bir peri kızı gibi görünebileceğiniz bu modellerde yüksek topuklu ayakkabılar vazgeçilmezdir. Saçlarınızı sade bir şekilde yaptırmanız gereken kabarık...
  4. 2014 Gösterişli Kabarık Gelinlik Modelleri

2014 Gösterişli Kabarık Gelinlik Modelleri

kabarık gelinlik modelleri, kabarık gelinlikler, 2014 kabarık gelinlik modelleri Kabarık ve gösterişli gelinlik modellerini oldum olası beğenmişimdir. Bende evlenirken tercihimi kabarık gelinlik modelinden yana kullandım. Bana göre kabarık gelinlikler gelinlere çok yakışıyor. Adeta bir peri kızına dönüyorsunuz:) Tabi bunun yanında sade gelinlik modelleri yada farklı gelinlik tercihlerinide...
  5. Kabarık Taşlı Gelinlik Modelleri

Kabarık Taşlı Gelinlik Modelleri

kabarık gelinlik modelleri, taşlı gelinlik modelleri, kabarık taşlı gelinlikler, prenses gelinlik modelleri, kabarık taşlı gelinlik modelleri 2015, gelinlik modelleri 2015 Gelinlik modelinde hem taşlı hemde kabarık etekli gelinlik tasarımlarını tercih etmek isteyen gelin adayları için sizlere yeni sezondan seçtiğimiz en güzel gösterişli kabarık taşlı gelinlik modelleri ile ilgili görsel...

Sayfayı Paylaş