gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 te kamuya alınacak engelli memur sayısı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam melekler, ben sizden kamuya alınacak engelli memur sayısını sormak istiyorum. Acaba 2013 yılında kaç engelli memur kamuya alınacak ? Teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, katıldığı bir televizyon programında 2013 yılında yapılacak engelli memur alımları hakkında bilgi verdi. Şahin konuyla ilgili olarak “Şu anda kamuda 23 bin boş engelli kadromuz var. 5 bin 500 engelli, yapılan sınavın ardından kamuda çalışıyor. 2013′te en az kamuda çalışan sayı kadar engelliyi işe alacağız. Hızlı bir şekilde de boş kadroyu sıfırlayacağız. ” dedi.

2013 te kamuya alınacak engelli memur sayısı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 100 bin memur alınacak

100 bin memur alınacak

Bu yıl yaklaşık 100 bin sözleşmeli ve kadrolu memur alınacak... Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Haziran'da yapılan kamu personeli seçme sınavıyla bu yıl içinde sözleşmeli ve kadrolu memur olmak üzere yaklaşık 100 bin personelin alınacağını söyledi. Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası'nda konuşan Başesgioğlu, "Merkezi bütçe olarak 20 bin civarında bir memur kadrosu alınacak. Bunun dışında...
  2. 25 bin memur alınacak

25 bin memur alınacak

25 bin kişilik kadronun hangi kurumlar tarafından kullanılacağı belli oldu. Personelden sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu ile Maliye Bakanı Kemal Unakıtan tarafından son şekli verilen liste Başbakan Erdoğan tarafından da onaylandı. BRANŞA GÖRE BAŞVURUN Listeye göre genel bütçeli idareler yani bakanlıklar ve bunlara bağlı kurumlara alınacak toplam eleman 19 bin 201 kişi olarak...
  3. 2010 kamuda atamalar ile 32 bin yeni memur alınacak

2010 kamuda atamalar ile 32 bin yeni memur alınacak

açıktan memur atamaları açıktan memur atamaları 2010 alan kurumlar 2010 atama ile alan kurumlar alacak 32 bin kişiye iş sahası açıldı Meclis'e sunulan önümüzdeki yılın bütçesine göre, 2010 yılında kamuya açıktan atama yoluyla 32 bin yeni memur alınacak. Yeni memurların 21 bini genel bütçeli kuruluşlarda, 4 bini de üniversitelerde görev yapacak TBMM'ye sunulan 2010 Yılı Merkezi Yönetim...
  4. 2013 yılında kamuya alınacak engelli memur sayısı nedir

2013 yılında kamuya alınacak engelli memur sayısı nedir

Merhaba. Engelli bir yakınım var işe girmek istiyor. Merak ettiğimiz 2013 yılında kamuya kaç engelli memur alınacak ? Bu sayı belli mi ?
  5. 2013 şubat mart engelli memur alımı hakkında bilgi

2013 şubat mart engelli memur alımı hakkında bilgi

Merhaba, bu soruyu engelli bir yakınım için soruyorum.Şubat Mart aylarında alınacak engelli memurlarla ilgili bir açıklama yapıldı mı acaba ?

Sayfayı Paylaş