gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

2013 Tesettürlü gelinlik modası

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; tesettürlü gelinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bu gelinliklere kesinlikle hayran olacaksınız! İddia ediyorum sadece tesettürlü gelinler değil tüm gelin adayları bu modelleri temel alan gelinlik modelleri çizdireceklerdir tasarımcılara. Bu kadar özenli ve şahane görünen bir gelinliği hangi genç kız istemez ki? İşte genç kızların hayallerini süsleyecek olan birbirinden güzel tesettürlü gelinlik modeli burada:

2013 Tesettürlü gelinlik modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tesettürlü gelinlik

tesettürlü gelinlik

tesettürlü gelinlikler tesettürlü gelinlik trabzon zarif gelinlik zarif trabzon arkadaslar ben tesettürlüyüm ve ekimde dügünüm var d.bakırda yasıyroum pek gönlüme göre tesettürlü modeller yok degişik modellere ihtiyacım var:(
  2. Tesettürlü Gelinlikler

Tesettürlü Gelinlikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2012 Osmanlı Modası Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2012 Osmanlı Modası Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2012 Osmanlı Modası tesettürlü gelinlik modelleri beklentisi yüksek tesettürlü bayanların gözlerini kamaştırağını düşünüyoruz. Bu çok özel tasarımlara mutaka yakından bakmanızı tavsiye ediyoruz. Farklı çizgiler ve şık tasarımlar ile en mutlu gününüzde kusursuz ve güzel görünmek istiyorsanız bu modelleri mutlaka denemelisiniz. Gelinliğinizle birlikte tüm aksesuarlarınız; ( duvak, gelintacı, baş...
  4. Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Bu konu; 2013 tesettürlü gelinlikler ile ilgili bilgiler vermektedir. Yeni sezon gelinliklerin her biri birbirinden güzel. Evlenecek olan meleklerimizin rüyalarını süsleyen bu güzel gelinliklere 2013'te hem sadelik hem de gösteriş bir arada sunulmuş. Tesettürlü gelinliklerin kendilerine has gizemleri ve güzellikleri de dikkat çekmeye devam ediyor. Tesettürlü meleklerimiz bu yaz evlilik...

Sayfayı Paylaş