gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

2013 Trendi kısa saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

kısa saç modası kısa saç kesim modelleri
    Tarz sahibi kadınların vazgeçilmez saç şekli kısa, özgür ve hit modellerdir. Kısa saç modelleri her zaman beğeni toplar ancak herkes cesaret edemez bu tarzı kullanmaya. Eğer tam benlik diyorsanız ve köklü bir değişimden yanaysanız bu modellere bakmadan saçlarınızı kestirmeyin derim. Çünkü 2013'te en çok tercih edilecek kısa saç kesimleri bunlar melekler:

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Benim saç rengim buna yakın.Ama kesim aynı .Acayip havaya sokuyor ,ellerine sağlık adminim

BeyazMelek bunu beğendi.
  3. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    ​ooo süper sana çok yakışır bir gün saçlarınıda görmem lazım :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
2013 Trendi kısa saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En yeni  kısa saç modelleri 2013

En yeni kısa saç modelleri 2013

2012 kısa saç modelleri Ya merak ediyorum melekler önümüzdeki yılda yani 2012 de hangi saçlar moda olucak yani kısa saç ise saçımı kestirem diyorum. Bilgisi olan var mı saçlarla alakalı
  2. 2013 kısa dalgalı saç modellerine bayıldım!

2013 kısa dalgalı saç modellerine bayıldım!

Bu konu; kısa ve dalgalı saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Daha doğal daha sade yerine göre hareketli ve yerine göre abiye bir duruşu sağlayan kısa dalgalı saç modelleri 2013!ün vazgeçilmez saç modelleri arasındaki yerini alıyor. 2013'ün en güzel uzun ve kısa saç modellerini sizlere sunarken kısa ve dalgalı saç modelleriyle de seçimlerinizi kesinleştirmenize yardımcı oluyoruz. Siz...
  3. Modern Kısa Saç Modelleri 2013

Modern Kısa Saç Modelleri 2013

Bu konu kısa modern saç modelleri 2013 hakknda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her ne kadar uzun gürül gürül saçlar kadınlar tarafından tercih edilse de kısa saçın kendine has havası da bir başka oluyor. 2013 kışında da devam edecek olan kısacık saçlarla, gizemli, cesur ve kendine güvenene bayanları bol bol göreceğiz. Bilhassa yüz hatları düzgün olan kadınlarda son derece hoş bir...
  4. 2013 En Trendi Gelin Saçı Modelleri Buyrun

2013 En Trendi Gelin Saçı Modelleri Buyrun

Bu konu; 2013 En Trendi Gelin Saçı Modelleri hakkında bilgiler bulunmaktadır. Sevgili melekler, evlenmek her genç kızın hayallerini süsler. Küçüklükten itibaren o bembeyaz gelinliğe karşı dayanılmaz bir sempati duyar kadınlar. Yaşları ne olursa olsun bilhassa ilk evlenenler mutlaka kendilerini o gelinlik içinde görmek isterler. Tabi iş bembeyaz gelinlikle bitmiyor. Uygun aksesuaralr ve...
  5. 2013 Yazının Trendi Erkeksi Saçlar!

2013 Yazının Trendi Erkeksi Saçlar!

Bu sayfa; 2013 Yazının Trendi Erkeksi Saçlar konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saç stilistlerinin defilelerde tasarladığı saçlardan anlaşıldığı kadarıyla 2013 yazının saç trendi erkeksi saçlar olacak. Eğer uzun saçlarınızdan sıkıldıysanız ve nasıl kestireceğiniz konusunda tereddütteyseniz, size kısacık erkeksi saç stillerini önerebiliriz. Modada da hayatta...

Sayfayı Paylaş