gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Trendi Mor Makyaj!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 Trendi Mor Makyaj hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, 2013 ilkbaharından başlamak üzere bu senenin ewn trendi makyaj rengi mor. 2013 yılını esir alan mor renk, makyajlarda da kendini gösterecek. Fardan, kaleme, ruja kadar mor rengi bol bol kullanabileceğimiz 2013 yılında ojeler de bu renkten nasibini alacak. Dekorasyona varana kadar bir mor çılgınlığının yaşanacağı 2013 yılında mor makyaj örneklerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

ARZUZU bunu beğendi.
2013 Trendi Mor Makyaj! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. purple ve mor trendi (çantalar)

purple ve mor trendi (çantalar)

2009 da bu şık zarif ve güzelliklerinin yanı sıra renkleriyle da göz kamaştırıyorlar.purple ve mor renk bu senede trend renkleirn en başınd ayer alıcağa benziyor. *MeÇHuL*
  2. Mor göz makyajı resimleri

Mor göz makyajı resimleri

mor makyaj makyaj resimleri mor göz makyajı ilginç modelleri modelleri Mor gerçekten rüya gibi bir renktir mor bir kıyafetiniz var ise göz makyajınızda itinayla ve uyumlu yapılmalı ki iki kat etkili görünün işte bazı resimler.:)
  3. 2010 Makyaj Trendi

2010 Makyaj Trendi

ela gözlere makyaj ela göz makyajı göze makyaj göz gözler Kızlar her sezon olduğu gibi bu sezonunda makyaj trendi belirlendi...Hangi ten rengine hangi makyaj renkleri kullanılmalı işte cevabı :tik: Canlı far renklerini doğal dudaklar ve pembe yanaklarla eşleştirerek belirginleştirin. Açık Ten Yanaklar Yarı mat, yarı ışıltılı bir allık çok beyaz tenlere sağlıklı bir renk katar. Mat...
  4. 2012 Makyaj Trendi

2012 Makyaj Trendi

2012 Makyaj Trendi - Makyaj tarzımı değiştirmek istiyorum hep aynı tonlarda makyaj yapıyorum esmer bir bayanım ve sizden de 2012 Makyaj Trendlerini bekliyorum.
  5. 2013 Makyaj Modasında Mor Menekşeler Açacak

2013 Makyaj Modasında Mor Menekşeler Açacak

Bu yazı makyaj resimleri ile birlikte mor makyaj örneklerine yer vermektedir. Mor ve tonlarını oldum olası sevmişimdir. İnsana huzur veren mor rengin 2013 kış makyaj trend rengi olduğunu biliyormuydunuz? 2013 Kışında adeta etrafı mor menekşeler saracak. Kıyafetlerden aksesuara ve makyaj malzemelerine kadar mor ve tonları ile bu kış bol bol karşılaşacaz. 2013 Makyaj trendlerini yakından...

Sayfayı Paylaş