gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 Üç Ayların Başlangıcı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2013 Üç Ayların Başlangıcı ne zaman kızlar az kaldı diye biliyorum yanılıyormuyum tam tarihi yazarsanız çok sevinirim

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2013 Yılı Üç Aylar - 11 Mayıs 2013 cumartesi günü başlıyor.

1 RECEB 11 MAYIS 2013 CUMARTESİ

1 ŞABAN 10 HAZİRAN 2013 PAZARTESİ

1 RAMAZAN 09 TEMMUZ 2013 SALI

2013 Üç Ayların Başlangıcı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÜÇ Ayda

ÜÇ Ayda

ÜÇ AYDA Yeni Türk Alfabesi'nin ilk şekillerini kendisine götürdüğüm zaman, komisyonun, en aşağı beş senelik bir geçiş devresi düşündüğünü söylemiştim. Gazeteler evvelâ birer sütunlarını yeni harflerle hasredecekler, yavaş yavaş bu sütun sayısı artacak, nihayet bütün gazeteler yeni harflerle çıkacaktı. Mektepler için de, bu benzer dereceli usuller düşünmüştük. Dikkatle dinledikten sonra, bir...
  2. 2011 Üç Aylar Başlangıcı

2011 Üç Aylar Başlangıcı

üç aylar 2011 3 aylar 2011 üç ayların başlangıcı ayların başlangıcı 3 2011 yılında mübarek üç ayların başlangıç tarihini merak edenler için üç ayların başladığı tarihi sizler için paylaşıyor, şimdiden herkesin 2011 yılının üç aylarını kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum. 2011 Yılı Üç aylar 3 Haziran Cuma 2011 Günü başlıyor.
  3. Üç Ayların Başlangıcı 2012 yılında ne zaman?

Üç Ayların Başlangıcı 2012 yılında ne zaman?

Üç Ayların Başlangıcı 2012 de ne zaman acaba bu konuda bana cevap verecek kişi yada kişiler var mı aranızda?
  4. Üç Aylardan Şaban Ayının Faziletleri

Üç Aylardan Şaban Ayının Faziletleri

bu konu Şaban ayının faziletleri hakkın da genel bilgilere yer vermektedir. Biz müslümanlar olarak çok hayırlı olan üç ayların ikincisi Şaban ayının faziletleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için genel bilgileri paylaşıyoruz. * Mübarek üç ayların ikincisidir. “Allâhümme bârik lenâ fî Şaban ve belliğnâ Ramazan” duasını her gün en az bir defa okumalı. *...
  5. 2014 Yılı Üç Aylar Başlangıcı Ne Zaman?

2014 Yılı Üç Aylar Başlangıcı Ne Zaman?

2014 üç aylar tarihi, 2014 üç aylar başlangıcı, 2014 üç aylar ne zaman başlıyor. Biz müslümanlar için çok önemli olan üç ayların 2014 yılında hangi tarih de başladığını merak edenler için gereken bilgileri sizlerle paylaşıyor Melekler Mekanı.com olarak üç ayların herkese hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Üç aylar Müslümanlar için çok önemli günlerin başlangıcı olarak bilinmektedir. Çok...

Sayfayı Paylaş