gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2013 Ünlülerin Saç Örgü Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı ünlülerin saç modelleri ile birlikte saç örgü örneklerine yer vermektedir. Saç örgü modelleri, her sezonun değişmeyen saç modasında yer alan trendlerin başında geliyor.

Eskiden çocukluğum da hatırlarımda özellikle okula giderken yapılan örgü modelleri şimdi kırmızı halı ünlülerin de saç modeli tercihlerinin başında geliyor.

Abiye modellerinin üzerinde hem doğal hem de şıklığı bir arada yaşatan saç örgü modellerini bakın hangi ünlü nasıl bir şekilde tercih ederek kullanmış.

2013 Ünlülerin Saç Örgü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Saç Modelleri

Örgü Saç Modelleri

kolay saç modelleri örgülü saç modelleri kolay örgü örgü örgüsü okul için örgülü Örgü saçlar kullanım kolaylığı açısından en çok en rahat kullanabileceğimiz modeldir...Her zaman en tercih edilen model arasında olan örgü saçlar 2009 yılınında vageçilmezleri arasında meleklerim :tik:
  2. Saç örgü modelleri tam sizlik olabilir mutlaka deneyin kızlar

Saç örgü modelleri tam sizlik olabilir mutlaka deneyin kızlar

örme saç modelleri saç örme modelleri taç örgü modeli şekilleri örgü Her işlem uygulamasında olduğu gibi saç örme işleminde de dikkat edilmesi gereken birtakım kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uygun olarak işlemlerin yapılması, uygulamanın başarı ile sonuçlanmasını sağlar. Dikkat Edilecek Hususlar: Saçlar temiz olmalıdır. Saç net bir biçimde taranmalıdır. Yapılacak örgü için yüz şekli...
  3. 2010 Örgü Saç Modelleri

2010 Örgü Saç Modelleri

örgülü saç modelleri okul saç modelleri 2010 okula giderken yapılabilecek örgü 2010 örgü Örgü saçı ben çok severim çok kullanışlıdır benim için...Günlük hayatınızda işe okula giderken veya özel bir günde abiye kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz örgü saçları... 2010 yılındada örgü saç modelleri son birkaç yıldır olduğu gibi yine gözde olacak...2010 yılına girmeden örgü saç...
  4. Ünlülerin örgü saç modelleri

Ünlülerin örgü saç modelleri

ünlülerin saç örgü modelleri ünlülerin örgülü saç modelleri Dünyaca ünlü güzel yıldızlarda örgü saç modellerini tercih edenlerden.Sizlere bu güzellerden bazılarının örgü saç modellerini paylaşıyorum
  5. 2013 Oscar Gecesinde Ünlülerin Makyajları Saç Modelleri

2013 Oscar Gecesinde Ünlülerin Makyajları Saç Modelleri

Bu konu; 2013 Oscar Gecesinde Ünlülerin Makyajları Saç Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tüm görkemi ve debdebesiyle bir Oscar Ödül Töreni gecesi daha sona erdi. Geceye Argo ve Lincoln adlı filmler damgasını vururken, kırmızı hallıdaki ünlüler geçidi de bu sene yine çok renkliydi. Bu sayfamızda sizlere Oscar Ödül Töreni gecesinde ünlülerin yaptıkları makyajlar ve...

Sayfayı Paylaş