gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Watters İlkbahar Sezonu Gelinlik Koleksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 Watters İlkbahar Sezonu Gelinlik Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bu yaz evlilik planları yapıyorsanız sizin için harika modelleri bir araya getirdik. Watters firması 2013 yılı ilkabaharı için muhteşem bir gelinlik koleksiyonu hazırlamış. Gelinlik seçiminizi son ana bırakmamk için şimdiden bir modelde karar kılmanızda fayda var. Evlilik hazırlıkları sırasında pek çok şey üstüste bindiği için şimdiden diktirecekseniz modele, satın alacaksanız marka ve modellere göz atmanız iyi olur diyoruz ve Watters'ın 2013 ilkbahar koleksiyonundan örnekleri galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bu sene kabarık yok galba.hepsi çok güzel sade ve zarif :)

2013 Watters İlkbahar Sezonu Gelinlik Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013

Kızlar İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013

2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2012 İlkbahar Yaz Kıyafetleri Merhaba miller ben 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu modellerini görmek istiyorum malum bir kaç aya yaz alışverişimizi yapacağız ve ben modelleri şimdiden bilmek istiyorum.
  2. Dilek Hanif 2013 İlkbahar Yaz Sezonu Koleksiyonu İFW Görüntüleri

Dilek Hanif 2013 İlkbahar Yaz Sezonu Koleksiyonu İFW Görüntüleri

Bu konu; Dilek hanif 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu İFW hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İstanbul Moda Haftası ikinci günde tüm hızıyla devam ederken podyuma çıkan ünlü isimlerden biri de Dilek Hanif oldu. Ünlü modacı 2013 ilkbahar yaz sezonu için pastel renklerde tasarladığı kıyafetlerle izleyiciden tam not aldı. Tasarımlarında şifonlar, danteller ve ipekler kullanarak...
  3. Eliee Saab 2013 İlkbahar Yaz Sezonu Koleksiyonu

Eliee Saab 2013 İlkbahar Yaz Sezonu Koleksiyonu

Bu konu; Elie Saab 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Elie Saab imzalı gelinliklerin zerafetini ve şıklığını hepimiz biliyoruz. Hatta burada ki konumuzdan 2013 yılının en muhteşem gelinlik modellerinden bazılarını inceleyebilirsiniz. Bu ünlü marka 2013 yılı ilkbahar yaz sezonu için harika tasarımlara imzasını atmış. Şifon, ipekli ve dantelli...
  4. Lacoste 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Lacoste 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Bu konu; lacoste 2013 koleksiyonu hakkında bilgi vermektedir. Lacoste 2013 yılında yine kendi çizgisinde mükemmel tasarımlarla ilerliyor. 2013 modasında dikkat çeken desenli kumaşlar Lacoste ayrıcalığıyla tasarlanınca daha bir göz alıcı olmuşlar. Tek bir ana rengin üzerinde genelde puantiye ve çizgi desenlerini kullanan Lacoste biz kadınların dilinden anlıyor. Güzelliğinize güzellik katacak...
  5. 2013 Reem Acra Gelinlik Koleksiyonu İlkbahar Yaz Modelleri

2013 Reem Acra Gelinlik Koleksiyonu İlkbahar Yaz Modelleri

Bu sayfa; 2013 Reem Acra Gelinlik Koleksiyonu İlkbahar Yaz Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz düğünü yapmayı düşünen meleklerimiz için harika bir alternatif olacağını düşündüğümüz Reem Acra 2013 ilkbahar yaz gelinlik modelleriyle karşınızdayız. Eskiden beri var olan kabarık klasik gelinlik modelleri yerine daha sade ve düz gelinlik modeli seçmek istiyorsanız, bu...

Sayfayı Paylaş