gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

2013 Yazlık Kombin Önerileri

Konu, 'Çöplük' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İlk resimdeki elbisenin renklerine bayıldım. Ben bu koleksiyonu biliyorum ama kimindi hatırlayamadım. Gizia olabilir mi ?

$ul€ bunu beğendi.
  3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Evet sanırım o kıyafet Gizia'ya ait. ;)

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Mükemmel ötesi parçalar tasarlıyorlar :D:D

$ul€ bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    güzel olsa ne yazar.. giyilecek bir durumlari yokki... ya transparen yada cok kisa....

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle öyle. Özellikle şifon parçaların bu yıl moda olduğu düşünüldüğünde etekler, elbiseler, gömlekler ve bluzlar bu yıl kapış kapış ve tüm tasarımcılar da bu durumu çok güzel modellere dökmüşler.

TİTAN bunu beğendi.
  7. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    çok harika ama biraz cesaret ister diye düşünüyorum:)

2013 Yazlık Kombin Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazlık hırka kombini

Yazlık hırka kombini

Çok güzel bir hırka.Bende aldım birtane ve herşeyin üzerine giyiyorum çok şık ve rahat.
  2. Gebeler İçin Kıyafet Kombin Önerileri 2013

Gebeler İçin Kıyafet Kombin Önerileri 2013

Bu sayfa, Gebeler İçin Kıyafet Kombin Önerileri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların hormonlarının altüst olduğu ve bir o kadar da mutlu oldukları dönemlerden birisi gebelik dönemidir. Eğer sıkıntılı bir şekilde geçirilmezse hayatta unutulmayacak zamanlardan biri olan gebelikte doğal olarak kilo artışı kadınların bazen aynaya küsmesine bile sebep olabilir....
  3. Bol Paça Pantolonlar İçin Kombin Önerileri 2013

Bol Paça Pantolonlar İçin Kombin Önerileri 2013

bol paça kombinleri 2013 bol paça kombini bol paça kombinleri Sevgili melekler, bu sezonda da sevilerek kullanılan bol paça pantolonlar, şık bir şekilde kombin edildiklerinde, son derece elegan bir görüntü verirler. Özellikle havaların sıcak gittiği şu günlerde ince kumaşlarda çok tercih edilen bol paça pantolonları bakalım nasıl kombinlemeliymişiz? Geniş paça pantolonları özellikle...
  4. Gömlekle Yazlık Kombin Nasıl Yapılır?

Gömlekle Yazlık Kombin Nasıl Yapılır?

gömlekli kombinler, yazlık kombinler, gömlekli kombin Sevgili melekler, gömlekle kombin nasıl olacak, altına ya bir etek ya bir pantolon giyeceksiniz giymesine ama hangi renklerle kombinleyecek, hangi tazr gömlekle hangi tarz etek ve pantolon giyeceksiniz, işte orası ince iş. Klasik. modern, spor ya da vintage gibi pek çok tarzda gömlekle sınırsız kombin seçeneğiniz var. Çok uzun...
  5. Kombin Önerileri

Kombin Önerileri

Evet bayanlar, Beğendiğimiz kombinleri paylasalim. Fikir olur cogumuza hem de :)

Sayfayı Paylaş