gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2013 Yeni Gelin Makyajı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı 2013 gelin makyajı modelleri hakkında bilgilere yer vermektedir. Hayatınızın dönüm noktası olan evlendiğiniz gün en güzel gelin olmak istemeniz gayet normal. Hatta o güne özel hazırlıklar bazen aylar öncesinden başlar ve titizlilikle arayışlara gidilir. Bir gelin adayının şıklığı, gelinlik seçiminden,saç modeli ve makyajına kadar bir bütün olarak ele alınır. Gelin makyajı çok önemli bir detaydır. Bunun için uzman bir makyajden yardım alabilirsiniz. Giyeceğiniz gelinlik modeline göre makyajınıza uzman makyözle birlikte karar verirseniz isabetli olacaktır. Düğünün yaklaşık 4 saat gibi süreceğini düşünürseniz ona göre akmayan ve uzun süre kalıcı makyaj malzemelerini tercih edin.

Gelin makyajı nasıl olmalı? Diye merak eden gelin adaylarımız için foto galerimizde birçok makyaj örneklerine ulaşarak fikir sahibi olabilirler.

2013 Yeni Gelin Makyajı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin tacı modelleri 2013

gelin tacı modelleri 2013

gelin tacı modelleri buyrun düğün gününüzdeki gelin başınızı tamamlıyacak tacınızı seçin:)
  2. Gelin Makyaj modelleri

Gelin Makyaj modelleri

gelin makyajı 2012 makyaj modelleri gelin makyaj resimleri gelin makyajı nasıl olmalıdır hepsi ve daha fazlası için yazımıza buyrun arkadaşlar Ahhh bu düğün telaşları yokmu inasanın en heyecanlı en güzel anlarıdır. yok gelinliğimdi yok saçımdı makyajımdı evimdi hp tatlı bir telaş içinde oluruz. En güzel Gelin ben olmalıyım dercesine o gecenin en özel en güzel olması için elimizden geleni yapar...
  3. Hint gelin makyajı modelleri

Hint gelin makyajı modelleri

gelin makyajı hindli gelinlerin makyajı gelinlere özel makyajlar konumuzda.Gelin makyajı için bazı bayanlar sade , açık renkler seçerken bazıları da daha koyu dikkat çeken renkleri seçiyor.Ben gözlerde koyu rengi daha çok seviyorum :)Her ülkenin kendine özgü gelinlik ve makyaj modelleri var,en çok dikkat çekense giydikleri farklı gelinlik modelleri ve taktıkları takılarla hint gelinleri.Hint...
  4. 2012 Gelin Makyajı Modelleri Rengarenk

2012 Gelin Makyajı Modelleri Rengarenk

2012 gelin makyajı trendleri gelin makyajı 2012 Gelinlik seçimi yapılırken çok fazla abartı tercih edilmez melekler :) Çünkü gelinlik saflığı, sadeliği, masumiyeti simgeler. Buna uygun olarak ta genelde sade gelin makyajı yapılması istenir. Ancak bu yılın trendleri gelinleri bu kalıplardan çıkarır nitelikte. Zaten ünlü modacıların kreasyonlarında ki renkli gelinlikler de bunun bir...
  5. Yeni Evlenecek Gelin Adaylarımız İçin Gelin Makyajı.....

Yeni Evlenecek Gelin Adaylarımız İçin Gelin Makyajı.....

Gelin Makyajı Gelin Makyajında Canlı Renkler Bu yaz aylarında gelin olacaklar için makyajın renkleri canlı ancak buna karşılık saç renkleri daha natürel ve saçta hafif romantik uçuşan gölgeler hakim.İşte Canlı renklerle gelin makyajı için püf noktaları.... Her genç kızın hayalidir güzel bir düğün… Hayatının bu en önemli gününde bütün kadınlar çok güzel olmak ister. Her detay bu...

Sayfayı Paylaş