gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yeni komik mesajlar arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeni komik mesajlar arıyorum.Arkadaşlara sms atacam, facebooktan paylaşacam. Lütfen yepyeni komik mesjalar yazın..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur
    Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Onuncu köyden sesleniyorum, Seni çok seviyorum.

Atalarımız zamanında Orta Asya'dan çıkıp da ters yöne gitselerdi, şimdi Japon olurduk..

Arkadaş Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin...

Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti...

Allahım kör oldum... Artık kusura bakamıyorum...

Seni sensiz de yasayabiliyorum..En azından kafamı dinliyorum...

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim...

Sen sen ol kapı önünde aşk yapma , aşkın gözü kördür ama komsununki asla

Sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktım ama konturum bitti...

Paranın ne önemi var önemli olan miktarı...

Erkekler limona benzer baktıkça ağzın sulanır yedikçe miden bulanır...

Kadın hakkı diye bir şey yoktur,Çünkü hakkı erkek ismidir...

Oğlum müjde sana iş buldum! Nasıl iş ,büfede yedigün vereceksin...

Sana yaza yaza yaz geldi. Mesaja zam geldi. Daha yazacaktım ama kontürüm bitti...

Sen bir meleksin, dağda gezen ineksin, ot veririm yemezsin, Allah belanı versin...

Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir. Zekilerde hafıza kaybı aptallarda kısa süreli körlük kavşakta olanlarda ise bir anlık gülümseme yapar...

Aşk bir muz kabuğudur, dikkat etmezsen ayağın değil, hayatın kayar.

Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım. Hangisini seçsem diye hep ikilemdeyim.

Hayatta üç arkadaş vardır,biri ekmek gibidir har zaman ararsın ,biri ilaç gibidir gerektiğinde ararsın,biride mikrop gibidir o gelir seni bulur.

ÖzGüL bunu beğendi.
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    titannnn ilki güzelmiş yahu hahaha son mesajada aynen katılıyorum istemediğin ot dibinde biter misali :D

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
2013 yeni komik mesajlar arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Yıl Mesajları 2013

Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; yeni yıl mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, nasıl geçtiğini anlamadan bir yılı daha devirdik gidiyoruz. Yeni umutlar, heyecanlarla girdiğimiz 2012 yılı kimbilir nasıl geçti her birimizin hayatında. Belki kimimize bir önce ki yılı arattı, belki de hayatımızın en güzel anılarıyla doldu. Dileyelim ki 2013 yılı tam düşlediğimiz gibi olsun, yüzümüz hep...
  2. Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Arkadaşımın doğumgünü yaklaşıyor kutluycaz ama ona koomik mesajlar atmak istiyorum gün içinde yardım edermisiniz..... :D
  3. Güzel yeni yıl mesajları arıyorum

Güzel yeni yıl mesajları arıyorum

Şimdiden hepinizin yeni yılını kutluyorum ve sizden yepyeni 2013 model yeni yıl kutlama mesajları rica ediyorum.Mutlu Yıllar ;)
  4. yılbaşı için komik mesajlar 2013

yılbaşı için komik mesajlar 2013

Bu gece arkadaşlara komik mesajlar atmak istiyorum ama yeni birşeyler arıyorum.Acaba siz komik yılbaşı mesajları atabilirmisiniz bu sayfaya ?
  5. komik babalar günü mesajları arıyorum

komik babalar günü mesajları arıyorum

Arkadaşlar merhaba, biliyorum babalar gününe daha çok var ama şimdiden arayanlara da kolaylık olur dedim, sormak istedim.Komik babalar günü mesajlarınız var mı?

Sayfayı Paylaş