gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2013 Yeni Küt Kesim Saç Örnekleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu 2013 Küt kesim saç modellerine yer vermektedir. Saç modasının değişmeyen trendlerinden olan küt kesim saç modelleri, 2013 saç modasında tekrar üst sıralarda yerini alarak, birçok bayanın saç kesim tercihi olmaya devam ediyor. Özellikle Şarkıcı Rihanna ve Victoria Beckcam küt saç modelinden sonra, birçok bayan aynı saç modelini kestirmeye devam ediyor. Küt kesim saçlar özellikle zayıf ve hacimciz saçları, daha dolgun gösterdiği gibi kullanışı ve şekil vermesi açısından da çok kullanışlı..

Sizler için en yeni bob kesim saç modellerini galerimiz de bir araya getirerek, bugünler de değişiklik isteyen bayanlara seçenek olarak sunuyorum.

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Zaten hiç beline kadar uzun saclı olmadım kedi kuyruğu gibi sacım var omuzlarda veya küt hep saçlarım
    - - - Updated - - -

28 TERCİHİM

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Benim belime kadar saçlarım oldu ama yıllardır uzatamıyorum ve genelde kısa yada omuzlarımda salaş, katlı küt gibi modelleri tercih ediyorum ve kullanışı açısından da tavsiye ederim:)

2013 Yeni Küt Kesim Saç Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 küt saç kesim modelleri

2012 küt saç kesim modelleri

merhaba kızlar canım çok sıkkın saçlarımı kestirmek yenilik yapmak istiyorum ve karar verdim küt kestirecem. Ama 2012 küt saç kesim modelleri arıyorum bu konuda da sizden yardım bekliyorum:)
  2. Yeni 2012 Küt Saç Kesimi modelleri

Yeni 2012 Küt Saç Kesimi modelleri

2012 Küt Saç Kesimleri 2012 Küt Saç Kesimleri ve Örnekleri Sevgili Melek'lerim, sizler için ve saçının kesimini değiştirmek isteyen tüm hemcinslerimiz için, yılın saç trendleri arasında yer alan, yeni küt saç modellerini bu sayfamızda bir araya getirdik. Sizde değişik ve güzel bir saç modeli arıyorsanız, bu modeller tam da size göre Melek'ler.
  3. Küt Saç Kesim Modelleri 2012

Küt Saç Kesim Modelleri 2012

Küt Saç Kesim Modelleri 2012 Küt Saç Modelleri Bayan Son zamanların tercih edieln saç kesim modelleri arasında başı çekiyor küt saç modelleri. 2012 saç trendleri arasında da başı çeken bayan küt saç modellerini, biz ede bu sayfamızda saç kestirmek isteyenler için görücüye çıkartıyoruz Melek'ler.
  4. Yeni Trend 2013 Küt Kesim Saç Modelleri....

Yeni Trend 2013 Küt Kesim Saç Modelleri....

2013 Küt Kesim Saç Modelleri Düz Küt Dalgalı Küt Kesim Modelleri Saç stilinde değişilik isteyen hanımların imdadına yetişiyoruz ve 2013 yılı içinde en yaygın olacak ve bir çok bayan ünlünün kullandığı Küt kesim saç modelleri ile sizlere bir çok alternatif seçenerek arasından seçiyoruz. Küt kesim saç modelinde kısa kesimlerle birlikte birde ne uzun neden çok kısa tarzında saç kesimleri...
  5. Küt Kesim Saç Modelleri 2015

Küt Kesim Saç Modelleri 2015

küt saç modelleri, uzun küt saç modelleri, ünlülerin küt saç modelleri Saçlar bir bayanın en önmeli ve değerli aksesuarının başın da gelir diyebiliriz. Eğer saç modeliniz ve renginiz size en uygun bir şekil de seçilmiş ise son derece alımlı bir bayan olarak bulunduğunuz her ortam da dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Uzun bir süredir devam eden küt saç modelleri, araların da birçok ünlünün...

Sayfayı Paylaş