gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 ygs son başvurusu ne zaman

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar. Henüz banklaya parayı yatıramadığımdan ygs başvurumu da yapamadım. Acaba başvuru için son tarih ne ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2013 YGS başvuruları bireysel olarak internet üzerinden ya da başvuru merkezleri aracılığıyla yapılabilecek. İnternet üzerinden başvurabilmek için son 2 yıl içerisinde ÖSYS’ye başvurmuş olmak gerekiyor. Böyle bir durumu olmayan adayların başvuru merkezlerine giderek YGS başvurularını yapmaları gerekmektedir. Bütün ortaöğretim kurumları ile ÖSYM sınav merkezlerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
    15 Ocak 2013 YGS başvurularında son gün ve adaylara başvurularını son güne bırakmamalarını öneriliyor.ÖSYM’nin sistemi son günlerde genellikle hata veriyor. Mağdur olmamanız açısından başvuru işlemlerinizi zamanında önceden tamamlamanız öneriliyor..

2013 ygs son başvurusu ne zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 YGS başvuruları ne zaman başlayacak

2012 YGS başvuruları ne zaman başlayacak

Arkadaşlarım 2012 de yapılacak olan ygs başvuruları ne zaman başlayacak hangi tarihte yapılacak bilgi var mı
  2. 2012 ygs başvuru tarihi ne zaman

2012 ygs başvuru tarihi ne zaman

Kızlar önümüzde ki yılın ya da bu yılın mı desek, nasıl olsa günler kaldı yıla girmeye :D Her neyse işte 2012 ygs başvuru tarihi ne zaman biliyor musunuz? bilen banada bildirsin.
  3. ygs son başvuru tarihi ne zaman acil cevap

ygs son başvuru tarihi ne zaman acil cevap

Ben liseyi bitirdim ve ikinci kez ygsye girecem. Başvuru tarihinden geç haberim oldu. Acaba son başvuru ne zaman, inş kaçırmamışımdır :S
  4. 2013 ygs sonuçları ne zaman açıklanır?

2013 ygs sonuçları ne zaman açıklanır?

Merhaba, haftasonu pazar günü ygs yapılacak.Acaba sonuçlar ne zaman belli olur bilginiz varmı?
  5. YGS Sınavı Ne Zaman Yapılacak 2014

YGS Sınavı Ne Zaman Yapılacak 2014

2014 ygs ne zaman, 2014 ygs sınav tarihi, 2014 ygs sınavı Sevgili melekler, 2014 yılında YGS'ye girecek olanların merak konusu haline gelen 2014 YGS sınav tarihi konusunda detaylı bir açıklama yapılmadı. Şu an için sınavın adının bile değişmesi sözkonusuyken, 2014 YGS sınav tarihi konusunda sizlerle tahminlerimiz dışında bir bilgi paylaşamayacağız.. 2014 YGS'nin Mart ayında yapılması...

Sayfayı Paylaş