gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yılbaşı çekilişi tam listesini nerden bulabilirim

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yılbaşı için tabi ki bilet aldık ve o gece çekilişi izlemek istemiyoruz. Ertesi gün bilet kazanan numaraların tam listesine nerden ulaşabiliriz? Teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Milli piyangoda çıkacak ikramiye herkesin umudu. Herkes 31 Aralık gecesi nefesleirni tutacak ve o numaraları bekleyecek.

Milli piyango'da bu yıl dağıtılacak ikramiye 45 milyon lira. 31 Aralık 2012'de yapılacak yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye olarak 1 adet 45 milyon lira verilecek.

Yılbaşı gecesi yapılan özel çekilişin sonuçlarını öğrenmek ve bilet sorgulaması yapabilmek için BURAYA tıklayın.

2013 yılbaşı çekilişi tam listesini nerden bulabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sepet havlu nerden bulabilirim?

Sepet havlu nerden bulabilirim?

Merhaba, Aranıza yeni katıldım,sizlere birşey sormak istiyorum,aşağıya resmini yüklemiş oldugum sepet havlu modelini toptan satın almak istiyorum,ama nerden nasıl temin edeceğimi bilmiyorum,bu model ve farklı renkler olabilir,bildiğiniz veya önerebileceğiniz yerler ya da internet adresleri varmı?satmak üzere alıcam,ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim. Uploaded with...
  2. yılbaşı özel çekilişi 2012

yılbaşı özel çekilişi 2012

yılbaşı özel çekilişi 2012 Yılbaşı özel çekilişi 2012 31 aralık 2011 de çekilecek özel çekilişin talihlisi 40 milyon liranın sahibi olacak. yılbaşı özel çekilişi 2012 bilet fiyatları ise tam: 36 tl yarım:18 tl çeyrek biletler ise:9 tl den satışta.
  3. 2012 Yılbaşı Milli Piyango Çekilişi Büyük İkramiyesi Tam 45 Milyon TL !

2012 Yılbaşı Milli Piyango Çekilişi Büyük İkramiyesi Tam 45 Milyon TL !

Bu konu; 2012 yılbaşı milli piyango büyük çekilişi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu yılbaşında da bize de çıkabilir düşüncesiyle pek çoğumuz milli piyango kuyruklarında yerlerimizi alacağız. Hayallerini gerçeklere dönüştürmenin en kolay ve çabuk yolu olarak görülen milli piyango bu yılbaşında büyük ikramiye olarak tam 45 milyon TL verecek. İşte detaylar... Milli...
  4. 2013 yılbaşında kim nerde sahnede olacak

2013 yılbaşında kim nerde sahnede olacak

Merhaba.2013 yılbaşı akşamı ünlü sanatçılar nerelerde sahne alacaklar yazabilirmisiniz. Bize yakın ve uygun fiyatlar olursa gitmeyi düşünüyoruz, İzmirdeyiz..
  5. 2013 yılbaşı milli piyango çekilişi saat kaçta hangi kanalda ?

2013 yılbaşı milli piyango çekilişi saat kaçta hangi kanalda ?

Selamlar. Yılbaşı milli pişyango çekilişini soracaktım.Hangi kanalda çekilecek ve saat kaçta çekilecek ? Teşekkür ederim..

Sayfayı Paylaş