gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Yılı Eş Durumu Atamaları İle İlgili Bilgiler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 Yılı Eş Durumu Atamaları hakkında bilgiler vermektdir.

Sevgili melekler, Başbakan Yardımcısı Hüseyin Çelik, 2013 yılı Şubat ayında eş ataması yapılıp yapılmayacağı konusunda ki sorulara yanit verdi. İşte detaylar...

2013 Şubat ayında eş durumu ataması yapılacak mı soruları akılları kurcalarken konu hakkında Başbakan yardımcısı Hüseyin Çelik’ten geldi. Eş durumundan tayin bekleyen öğretmenler Milli Eğitim Bakanı Ömer DİNÇER’in konu hakkında rahatlatıcı bir açıklama yapmasını bekliyorlardı. Ancak olmadı. Eski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin ÇELİK mağduriyete daha vicdanlı yaklaşıyor. Eş durumu mağduriyetini Başbakan’a da ilettiğini açıklayan Hüseyin ÇELİK, özür grubu atamalarının şubat ayında da yapılması gerektiğini, bunun ailenin bütünlüğünü koruma noktasında zaruri olduğunu belirtti.

2013 Yılı Eş Durumu Atamaları İle İlgili Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğretmene eş durumu atamalarında kolaylık

öğretmene eş durumu atamalarında kolaylık

aday öğretmenin eş durumu tayini aday öğretmen eş durumu öğretmen tayini atamalarında son durum Yerinde bir karar...Artık eşler ayrı illerde çalışmak zorunda kalmayacak:deli::deli: Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun talimatı ile eş durumundan öğretmen atamalarında il emri uygulamasına geri dönüldü. Böylelikle evli öğretmenlerin aynı ilde çalışması için puan esası kaldırılmış oldu....
  2. Şiddet Yasasında Son Durum İle İlgili Bilgiler

Şiddet Yasasında Son Durum İle İlgili Bilgiler

şiddet yasası şiddet yasası son durum şiddet yasası maddeleri şike yasası 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın tutuklanmasıyla gün yüzüne çıkan şike soruşturmaları sonunda yasa çıkarttırıyor melekler . TBMMde ki partilerce görüş ayrılığı yaşanan şike yasası son durum hakkında son bilgiler ise şöyle; Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından...
  3. Eylül 2012 Öğretmen Atamaları Başvuru Tarihleri İle İlgili Tüm Bilgiler

Eylül 2012 Öğretmen Atamaları Başvuru Tarihleri İle İlgili Tüm Bilgiler

2012 yılı 40 bin öğretmen atama başvuruları Eylül 2012 Eylül ayı öğretmen atama başvuruları ne zaman başlıyor Sevgili melekler, MEB yaptığı bir açıklamayla 2012 yılı 40 bin öğretmen atama başvuruları ile ilgili bilgiler verdi. Eylül 2012 Eylül ayı öğretmen atama başvuruları ne zaman başlıyor merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte detaylar.... Milli Eğitim...
  4. 2013 Yılı Açıköğretim Fakültesi Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

2013 Yılı Açıköğretim Fakültesi Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

Bu konu; 2013 Açıköğretim Üniversite kayıt tarihleri ile ilgili bilgiler içermektedir. Sevgili melekler, her gencin isteği liseden sonra iyi bir üniversitenin geçerli bir bölümünde eğitim alıp hayata daha emin adımlarla atılmaktı. Gerçi günümüzde bir üniversite bitirmenin buna ne derece faydası olacağı tartışılır olsa da üniversite mezunu bir birey olarak topluma karışmanın önemi de...
  5. 2013 Yılı Adliye Sınav Tarihleri İle İlgili Bilgiler

2013 Yılı Adliye Sınav Tarihleri İle İlgili Bilgiler

Bu konu; 2013 Adliye Sınavları yapılış tarihi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, henüz hiçbir açıklama yapılmayan 2013 Adliye sınavları tarihlerini öğrenmek için aşağıda ki linke tıklamanız ve güncel duyuruları takip etmeniz gerekiyor. Yapılan duyurular sitemiz üzerinden size duyurulacaktır. LÜTFEN TIKLAYINIZ

Sayfayı Paylaş