gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yılı için uzman çavuş başvuru tarihleri nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nişanlım uzman çavuşluk için başvuracak ama 2013 yılı için başvuru tarihlerini bilmiyoruz var mı böyle bir bilgi ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2013 yılı uzman çavuşluk sınavı 2012 yılında olduğu gibi başvuru Şubat ayında yapılacak.

UZMAN ÇAVUŞ ADAYLARINDA ARANACAK KOŞULLAR:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak.

Askerlik hizmetinin 6 nci ayı ile terhisini takip eden üç yıl içerisinde başvurmak. Ortaokul, lise, yüksek okul veya fakülte mezunu olmak. Türk Silahlı Kuvvetlerinde daha önce subay, astsubay, uzman jandarma ve uzman erbaş olarak istihdam edilmemiş, askeri öğrencilikle ile ilişiği kesilmemiş olmak. Taksirli suçlar hariç olmak üzere, affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş ve adli sicilden çıkarılmış olsa dahi, bir cürümden hükümlü bulunmamak, soruşturma altında veya yargılanıyor olmamak. TSK manevi şahsiyetine gölge düşürücü, askerlik şeref ve haysiyeti ile bağdaşmayacak eylemlerde bulunmamış, tutum ve davranışları ile yasa dışı siyasi, yıkıcı, bölücü, ideolojik görüşü benimsememiş olmak.

2013 yılı için uzman çavuş başvuru tarihleri nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 50 Yıl İçinde Neler Tarihe Karışacak?

50 Yıl İçinde Neler Tarihe Karışacak?

Emeklilik, postane, DVD... İşte soyu tükenmekte olanlar... İngiliz fütürolog Richard Watson tarafından kaleme alınan “Gelecek Dosyaları: Gelecek 50 Yılın Tarihi isimli kitap, 50 yıl içinde hayatımızdan tamamen çıkacak olan kişi, ülke ve eşyaları tahmin ediyor. İşte gelecek 50 yıl içinde soyu tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olanlar: 2009: Eşya onarımı 2012: Tüplü TV’ler 2013: Faks...
  2. Kadir Gecesi 2013 Yılı Tarihi Ne Zaman ?

Kadir Gecesi 2013 Yılı Tarihi Ne Zaman ?

2013 Kadir Gecesi Hangi Gün Kadir Gecesi 2013 Tarihi Sevgili melekler, bin aydan daha hayırlı Kadir gecesi dün akşam ibadetler ve dualarla ihya edildi. Önümüzde ki yıl Kadir Gecesi 2013 Tarihi nedir diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2013 Kadir Gecesi Hangi Gün paylaşmak istiyoruz.. Bin aydan daha hayırlı olarak tabir edilen Kadir Gecesi tüm müslüman alemince...
  3. 2013 Yılı İçin Survivor Başvuru Formu Buyrun

2013 Yılı İçin Survivor Başvuru Formu Buyrun

2013 Survivor Başvuru Formu Survivor 2013 Başvuru Formu Geçtiğimiz sezon Nihat Alptuğ Altınkaya 'nın birinciliğiyle sona eren Survivor 2012 son derece heyecanlı ve keyifli geçmişti melekler :) Yeni sezonda 2013 'te gerçekleştirilecek olan Survivor yarışması için ünlü arayış çalışmaları sürerken halk için başvuru formu da acunn.com'da yayınlandı. İşte2013 Survivor Başvuru Formu ve...
  4. 2013 Kpss Başvuru Tarihi ne zaman ?

2013 Kpss Başvuru Tarihi ne zaman ?

2013 yılında kpss sınavına başvurmak isteyenler için yararlı bir paylaşım olduğunu düşünüyorum. 2013 Kpss Başvuruları Tarihi Ne Zaman? 2013 yılı Kpss başvuru tarihleri henüz açıklanmamıştır. Ancak sınav tarihi 6-7 Temmuz 2013 olarak açıklandı. Güncel sınav takvimine Ösym'nin resmi sınav takvimi sitesinden ulaşabilirisniz. Sınav takvimine ulaşmak için 2013 KPSS BAŞVURU ÇİZELGESİ TIKLAYIN
  5. 2013 ales başvuru tarihi

2013 ales başvuru tarihi

Kızlar 2013 yılı ales başvuru tarihini araştırıyordum buldum sizlerle de paylaşim dedim. Hem sitede çorbada benimde tuzum olmuş olur fena mı :D:D:D Ales Başvuru Tarihi 2013 2013 Ales Başvuru Tarihi Ne Zaman Ösym'nin resmi sitesinde açıklanan sınav takvimine göre Ales 2013 başvuru tarihleri şöyle: Ales İlkbahar Dönemi Başvuru:12.05.2013 Ales Sonbahar Dönemi Başvuru:17.11.2013

Sayfayı Paylaş