gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yılı infaz koruma memurluğu alımı bilgileri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Ben infaz koruma memurluğu için başvurmak istiyorum ama 2013 infaz koruma memurluğu alımı hakkında yeterli bilgim yok. Yardımcı olurmusunuz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Adalet bakanlığı 2013 yılı için personel alımı hakkında henüz bir duyuru yapmamıştır.

2012 YILINDA YAPILAN ALIMLARLA İLGİLİ AYRINTILI BİLGİ İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYA TIKLAYIN:

Adalet Bakanlıgı İnfaz Koruma Memuru Alımı 2013

2013 yılı infaz koruma memurluğu alımı bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnfaz koruma memurluğu için başvurular

İnfaz koruma memurluğu için başvurular

Selam, ben infaz koruma memuru olmak istiyorum ve başvuruları nnereye yapılacağı ile ilgili bilgi almak istiyorum. Bana yardımcı olabilecek biri var mı ?
  2. 2013 yılında kaymakamlık sınavı bilgi

2013 yılında kaymakamlık sınavı bilgi

Merhabalar, kaymakamlık sınavlarına girmeyi düşünüyorum ama önümüzde ki yıl ne zaman yapılır bu sınav ? Bilgi verirmisiniz lütfen..
  3. 2013 yılında altın fiyatları nasıl olur

2013 yılında altın fiyatları nasıl olur

Biraz birikimim var ve altına yatırlamyı düşünüyorum ama yılbaşı öncesi tedirginim. Acaba 2013 yılında altın düşer mi çıkar mı, nasıl olur ?
  4. infaz koruma memuru 2013 alımları ne zaman?

infaz koruma memuru 2013 alımları ne zaman?

Merhaba. 2013 yılı infaz koruma memurları alımı ne zaman yapılacak bilgi verirmisiniz? Şimdiden teşekkürler..
  5. infaz koruma memuru alımı ne zaman

infaz koruma memuru alımı ne zaman

Merhaba,2013 yılı infaz koruma memuru alımları ne zaman yapılacak acaba,bilgi verirmisiniz..

Sayfayı Paylaş