gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2013 Yılı MEB Vitamin Uygulaması İçin Üyelik Bilgileri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Meb Vitamin Üye Olma
    Meb Vitamin Kaydol

Sevgili melekler, 2012-2013 öğretim yılı için ilk zilin çalmasına günler kala öğrenciler de yavaş yavaş okul hazırlıklarına başladı. Ders çalışma moduna girmeye de yavaş yavaş başlayan öğrenciler için MEB öğrenciler için internet üzerinde Vitamin uygulamasını ücretsiz verecek. Öğretmen ve öğrencilerin ücretsiz olarak kullanabilecekleri Meb Vitamin Üye Olma bilgileri şöyle;

Milli Eğitim Bakanlığı’ nın öğretmen ve öğrenciler başka bir hizmeti de MEB Vitamin. Vitamin’i kamu okullarındaki öğretmenler her yerden ücretsiz kullanabileceklerdir. İlköğretim 4,5,6,7 ve 8. sınıflarında ve Orta Öğretim (Lise) de bulunan ve kamu okullarında okumakta olan öğrenciler ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir.

Milli Eğitim Bakanlığı Vitamin sitesine giriş yaptığınız an karşınıza 3 seçenek çıkacak bunlar Öğrenci – Öğretmen – Veli seçenekleri, size uygun olanı seçiyorsunuz ve bu sitesinden yararlanabilmek için ilk adım olarak tc kimlik numaranız ile e doğum tarihinizi yazarak diğer adıma geçiyorsunuz, üyelik bilgilerini doldurarak sisteme üye oluyorsunuz üye olduktan sonra e-posta adresinize br aktivasyon kudu veya linki gelecek , gelen linke tıklayarak üyeliğinizi aktif ediyorsunuz.

2013 Yılı MEB Vitamin Uygulaması İçin Üyelik Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meb Vitamin Üyeliği Nasıl Alınır buyrun lütfen!

Meb Vitamin Üyeliği Nasıl Alınır buyrun lütfen!

Meb Vitamin Üyeliği Almak Meb Vitamin Üyelik Nasıl Alınır Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda ilgili tüm arkadaşlarımız için, faydalı bilgiler paylaşıyor ve Meb Vitamin üyeliği nasıl alınır diyen arkadaşlarımız için, Meb Vitamin üyeliği almak için ilgili tüm bilgileri paylaşıma açıyoruz. Meb Vitamin, Milli eğitim bakanlığının...
  2. MEB Vitamin Uygulaması Üyelik Ücreti Ne Kadar ?

MEB Vitamin Uygulaması Üyelik Ücreti Ne Kadar ?

Meb Vitamin Aylık Fiyatı Meb Vitamin Aylık Ücreti Ne Kadardır Sevgili melekler, bildiğiniz gibi bugün itibarıyla okul öncesi ve 1.sınıflar okula başladılar. Önümüzde ki hafta da 2. kademeden itibaren öğrenciler okullarına başlayacaklar. Yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun dedikten sonra daha önce konusunu açtığımız MEB vitamin uygulaması ile ilgili bilgiler vermek, Meb Vitamin Aylık...
  3. Meb Vitamin Giriş Kaydol buyrun melekler

Meb Vitamin Giriş Kaydol buyrun melekler

Meb Vitamin Kaydol Giriş Giriş Kaydol Meb Vitamin Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere geçtiğimiz günlerde http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/229120-2013-yili-meb-vitamin-uygulamasi-icin-uyelik-bilgileri.html aktarmıştık. Bu gün ise Meb Vitamin kaydol giriş linki paylaşıyor ve ilgili tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz....
  4. 2013 Yılı KPSS Önlisans Başvuruları İçin Bilgiler

2013 Yılı KPSS Önlisans Başvuruları İçin Bilgiler

Bu konu; 2013 kpss önlisans başvuruları hakkında bilgi vermektedir Sevgili melekler, bildiğiniz üzere geçtiğimiz cumartesi ve pazar günü 2012 KPSS önlisans sınavı yapıldı. Sınavda 10 bine yakın aday memuriyet için ter döktü. Alınan önlemler sayesinde Muş'ta başkasının yerine sınava girmeye çalışan 4 kişi de gözaltına alındı. Tüm adaylara bol şans diliyoruz ve önümüzde ki yıl KPSS yarışına...
  5. 2013 yılında kaymakamlık sınavı bilgi

2013 yılında kaymakamlık sınavı bilgi

Merhabalar, kaymakamlık sınavlarına girmeyi düşünüyorum ama önümüzde ki yıl ne zaman yapılır bu sınav ? Bilgi verirmisiniz lütfen..

Sayfayı Paylaş