gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yılında da kpss sınavı yapılacak mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Etraftan bir haber duydum doğru mu bilmiyorum, kpss 2013 yılında olmayacakmış diye, pek inanmadım ama doğru mu bu haber ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Ülkemizde KPSS'nin kaldırılması ile ilgili bir durum henüz bulunmamaktadır. Bu yüzden 2013 yılında da KPSS uygulanacaktır.

2013 yılında da kpss sınavı yapılacak mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) bugün 81 il merkezinde yapılacak

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) bugün 81 il merkezinde yapılacak

KPSS, Sınav, başvuru yapan aday sayısının fazla oluşu ve sınava gireceklerin sayısının bazı sınav merkezlerinin kapasitesinin çok üzerinde olması nedeniyle ortaöğretim ve ön lisans düzeyinde iki ayrı oturumda gerçekleştirilecek. Sınav, ortaöğretim düzeyinde girecek adaylar için saat 9.30'da, ön lisans düzeyinde girecek adaylar için ise 14.30'da başlayacak. Sınavın süresi 150 dakika olacak....
  2. 2010 yılında yapılacak 30 sınavın tarihleri

2010 yılında yapılacak 30 sınavın tarihleri

SBS, ilköğretim 6. sınıf öğrencileri için 12 Haziran 2010'da yapılacak. İlköğretim 7. sınıf öğrencileri SBS'ye 6 Haziran 2010'da, 8. sınıf öğrencileri ise 5 Haziran 2010'da girecek. İlköğretim 5. sınıf ile liselerin 9, 10 ve 11. sınıflarında okuyan öğrencilerin katıldığı Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı (PYBS) 2 Mayıs 2010 tarihinde gerçekleştirilecek. MEB, bu sınavların dışında, Açık...
  3. 2013 Yılında KPSS Sınavı Yapılacak mı ?

2013 Yılında KPSS Sınavı Yapılacak mı ?

Bu konu; 2013 kpss sınavı yapılacak mı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız 22-23 Eylül 2012 Kpss önlisans sınavı soru ve cevapları bilgilerinin ardından herkesçe merak edilen ve sıkça sorulan bir sorunun cevabı ile karşınızdayız. Önümüz deki sene sınava girmeyi planlayan adayların en merak ettikleri konu olan 2013 yılında KPSS sınavı...
  4. 2013 Yılı Dikey Geçiş Sınavı Hangi Tarihte Yapılacak ?

2013 Yılı Dikey Geçiş Sınavı Hangi Tarihte Yapılacak ?

Bu konu; 2013 DGS Dikey Geçiş Sınavı ne zaman haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yılı dgs sınav başvuruları ve sınav tarihi bilgileri açıklandı. Bilgiler şöyle.. Sınav Tarihi : 14 Temmuz 2013 Başvuru Tarihi : 20.05.2013 – 29.05.2013 Sınav Başvuru Merkezleri : ÖSYM Sınav Merkezi Koordinatörlükleri, MYO Müdürlükleri ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme...
  5. 2014 Yılında PMYO Sınavı Yapılacak mı?

2014 Yılında PMYO Sınavı Yapılacak mı?

2014 pmyo sınavı, 2014 pmyo sınavı ne zaman, pmyo sınavı 2014 Sevgili melekler, bildiğiniz üzere 2014 ÖSYM sınav takvimi yayınladı ve biz de sizlerle paylaşyık. Bı takvimde 2014 PMYO sınav tarihi bulunmuyordu. Bu da PMYO sınavlarına hazırlananların kafasoında soru işareti oluşturdu. Oysa ÖSYM resmi internet sitesinde takvimin altında aynen şu açıklama yer alıyor: "Güncel gelişmelere...

Sayfayı Paylaş