gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yılında hamile kalmak istiyorum

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar melekler herkese selamlar benim ilk hamileliğim olacak ve 5 aydır evliyim. Ben 2013 yılında hamle kalmak istiyorum araştırdım böyle çin takvimi vs ile hamilelikte doğacak bebeğin cinsiyeti biliniyormuş diye okudum. Şimdi ben 17.04.1990 doğumluyum ve ilk bebeğim nasip ise allah nasip ederse kız olsun istiyorum. doğum tarihime göre kaç yaşındayım çin takvimi yaşım kaç ve hangi ay yada aylarda önümüzdeki yıl hamile kalmalıyım teşekkürler herkese kolay gelsin öptüüüüüm.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    2013 için çin takvimi yaşınız 24 oluyor sizin buna göre kız bebek istiyor iseniz aşağıdaki aylardan birisinde hamile kalmanız gerekmektedir. ÇİN TAKVİMİ 2013

şubat mart haziran ağustos kasım

3. melike81

melike81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba :))))
    ben 83 mart doğumluyum ,erkek bebek için hangi aylarda hamile kalmalıyım ,çok teşekkürler

sevgiler
    şubat

2013 yılında hamile kalmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorum!!!!!!!!!!!!

hamile kalmak istiyorum!!!!!!!!!!!!

gebe kalmak istiyorum hamile kalmak istiyorum canım am istiyor canım am istiyo sikmek istiyor merhaba ben taze meleklerdenim. hemen konuya girmek istiyorum. 4 yıllık evliyim ve 2 sene hiç ara vermeden doğum kontrol hapı kullandım. son iki senedir de korunmuyorum. ama bu arada hamile kalmak için özel bir çabamız olmadı eşimle. son bir kaç aydır yumurtlama günlerimi hesaplayarak hamile kalmaya...
  2. hamile kalmak istiyorum :(

hamile kalmak istiyorum :(

merhaba bayanlar :) ya ben hamilelikle ilgili başlığı göremedim bari burdan sorayım 2 aylık evliyiz hiç korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum :( çok istiyorum eşimde çok istiyor yumurtlama gününde denedik fayda etmedi.test aldım yaptım silik pembe cıktı ama kanda negatif cıktı :(
  3. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?
  4. hamile kalmak istiyorum

hamile kalmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım hamile olmak istiyorum ama hala kalamadım yumurtlama zamanındayım hergün ilişkiye girmek sakıncalımı ayrıca ilişki sırasında esim 3-4 dk da boşalıyor spermler hep dısarıya cıkıyo bana yardım edermisiniz
  5. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Merhaba 5 aylık evliyim eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz bunun için doktora gittim önce rahim duvarı kalın denildi ama hamilelik için sıkıntı olunmaz dediler ve yumurtaligim güçlü olsun diye folik asit verildi buda ise yaramadi bir ay sonra doktora gittim adet duzensizligi var denilip duphlaston verildi acaba duphlaston ile hamile kalabilir miyim yardımcı olur musunuz ???

Sayfayı Paylaş