gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yılında kaymakamlık sınavı bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, kaymakamlık sınavlarına girmeyi düşünüyorum ama önümüzde ki yıl ne zaman yapılır bu sınav ? Bilgi verirmisiniz lütfen..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2013 kaymakamlık sınavı tarihi henüz açıklanmamıştır. Açıklamayı İç işleri bakanlığından takip edebilirsiniz. Geçtiğinmiz yıl aralık ayınd ayapılan sınavınn bu yıl da aynı tarihlerde yapılması beklenmekte.

2013 yılında kaymakamlık sınavı bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Yılı Ehliyet Sınav Tarihleri

2013 Yılı Ehliyet Sınav Tarihleri

2013 Ehliyet Sınavı Tarihi 2013 Ehliyet Sınav Tarihleri 2013 yılı içinde ehliyet sınavına girecek olan meleklerimizi bilgilendirelim.. 2013 Ehliyet Sınavları Tarihleri ve Sınav Yerleri Sınav bilgileri henüz açıklanmamıştır 2013 Ehliyet Sınav Tarihleri Belirlendiğinde sizlere buradan açıklanacak.. 2013 Ehliyet Sınav Tarihleri açıklandığında konumuz güncellenecekdir.
  2. 2013 Yılı Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlilik Sınavı Hakkında Bilgiler

2013 Yılı Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlilik Sınavı Hakkında Bilgiler

Bu konu; 2013 Diyanet yeterlilik sınavı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Diyanet İşleri Başkanlığı, Kur'an kursu öğreticisi, imam-hatip ve müezzin kayyım kadroları için 2013 yılında alınacak adaylara yeterlilik sınavı alınacağını bildirdi. Konuyla ilgili olarak Diyanet İşleri Başkanlığından alınan bilgiler şöyle... (2013 Diyanet namaz saatleri için lütfen tıklayın )...
  3. 2013 Yılı Adliye Sınav Tarihleri İle İlgili Bilgiler

2013 Yılı Adliye Sınav Tarihleri İle İlgili Bilgiler

Bu konu; 2013 Adliye Sınavları yapılış tarihi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, henüz hiçbir açıklama yapılmayan 2013 Adliye sınavları tarihlerini öğrenmek için aşağıda ki linke tıklamanız ve güncel duyuruları takip etmeniz gerekiyor. Yapılan duyurular sitemiz üzerinden size duyurulacaktır. LÜTFEN TIKLAYINIZ
  4. 2013 Yılında KPSS Sınavı Yapılacak mı ?

2013 Yılında KPSS Sınavı Yapılacak mı ?

Bu konu; 2013 kpss sınavı yapılacak mı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız 22-23 Eylül 2012 Kpss önlisans sınavı soru ve cevapları bilgilerinin ardından herkesçe merak edilen ve sıkça sorulan bir sorunun cevabı ile karşınızdayız. Önümüz deki sene sınava girmeyi planlayan adayların en merak ettikleri konu olan 2013 yılında KPSS sınavı...
  5. 2013 yılında da kpss sınavı yapılacak mı

2013 yılında da kpss sınavı yapılacak mı

Etraftan bir haber duydum doğru mu bilmiyorum, kpss 2013 yılında olmayacakmış diye, pek inanmadım ama doğru mu bu haber ?

Sayfayı Paylaş