gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yılında memur maaşları nasıl olacak ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2013 memur maaşlarıyla ilgili bir açıklama yapıldı mı?_Bilgi verildi de ben mi kaçırdım acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2013 memur maaşları ile ilgili zam oranları kesinleşti. Binlerce memur, uzunca bir zamandır 2013 memur zamları hangi oranda olacak diye merakla beklemekteydiler.
    Son yapılan açıklamalara göre memur zamları belirlenmiş durumda.

Memurlara, yılbaşıyla beraber enflasyon farklarının da maaşlara yansıtılacağı ve bunu yılın ilk maaşlarında zamlara ek olarak alacakları belirtilmektedir. Bu demek oluyor ki, memurlar ve memur emeklileri yeni yılla birlikte çifte zam almış olacaklar.

2013 yılında ilk defa toplu sözleşmeye dahil olacak olan memurlar, 2013 yılı için belirlenen %3 zammıyla birlikte, %1,3'lük enflasyon farklarını da alacaklar. Sonuç olarak, en düşük memur maaşı, %1,3'lük enflasyon farkı eklendiğinde 1.762 TL'den 1.785 TL'ye, %3'lük yeni yıl zammı da ilave edildiğinde 1.839 TL'ye çıkacak. Dolayısıyla, en düşük memur maaşı ne kadar olacak derseniz, aile yardımı dahil 1.839 TL olacak.

Bu memur maaş zamları 2013 yılının ilk yarısı için geçerli olacak. Ortalama memur maaşları, aile yardımı dahil olarak enflasyon ve yeni yıl zammıyla beraber 2.031 TL' ye çıkacak. En yüksek memur maaşları da, aile yardımı dahil 11.135 TL' ye çıkmış olacak.

2013 yılında memur maaşları nasıl olacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012-2013 Öğretim Yılında Çocuğumun Kayıt Olacağı Okulu Nasıl Öğreneceğim ?

2012-2013 Öğretim Yılında Çocuğumun Kayıt Olacağı Okulu Nasıl Öğreneceğim ?

2012 Çocuğum Hangi Okula Gidecek Çocuğum Hangi Okula Gidecek Kayıt Olacak 2012-2013 eğitim öğretim yılının başlamasına günler kala okula yeni başlayacak çocuğunuz varsa ve Çocuğum Hangi Okula Gidecek Kayıt Olacak diye merak ediyorsanız, işte 2012-2013 ilköğretim kayıt bilgileri... Milli Eğitim Bakanlığı 2012-2013 İlköğretime yeni başlayacakların kayıtları ilk defa olacaklar...
  2. 2013 yılında başak burcunun aşk hayatı nasıl olacak ?

2013 yılında başak burcunun aşk hayatı nasıl olacak ?

Başak burcuyum ve burç olaylarına inanıyorum.Sorum 2013 de başak burcu aşk hayatı ile ilgili. Yalnızım ve artık bundan sıkıldım..
  3. 2013 Memur Maaşları Belli Oldu !

2013 Memur Maaşları Belli Oldu !

Bu konu; 2013 Memur Maaşları Belli Oldu haberi, hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, asgari ücretle çalışanlar kadar memurlar da 2013 yeni zamlı maaşlarını merak ediyorlardı. Ve beklenen haber geldi, hükümet 2013 memur maaşlarını açıkladı. İşte detaylar... Bugün itibariyle 2013 memur maaşları açıklandı. 2013 Ocak ayında hangi memur ne kadar maaş alacak ? Memur maaş...
  4. 2013 yılında başak burcunun sağlığı nasıl olacak??

2013 yılında başak burcunun sağlığı nasıl olacak??

Ben çok çabuk hastalanan biriyim.Bu yıl da mı böyle geçecek :S 2013te başak burcunun sağlığının nasıl olacağı konusunda bilgi varmı acaba?
  5. 2013-2014 Yeni Öğretim Yılında Kılık Kıyafet Nasıl Olacak?

2013-2014 Yeni Öğretim Yılında Kılık Kıyafet Nasıl Olacak?

okullarda serbest kıyafet okullarda serbest kıyafet uygulaması okullarda kıyafet Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Okul Öğrencilerinin Kılık ve Kıyafetlerine Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre artık okullarda serbest kıyafet uygulaması da hayata geçti. Milli Eğitim Bakanlığı, velilerin yüzde 50'sinden...

Sayfayı Paylaş