gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2013 Yılında Peplum Giyim Fırtınası Esecek

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu peplum giyim modellerine yer vermektedir. Son zamanlar da hemen hemen tüm markaların yeni sezon koleksiyonlarında yer alan peplum giyim fırtınası aldı başını gidiyor. Peplum giyimin ne olduğunu merak edenler için hemen açıklama getireyim. Peplum giyim elbise,bluz,etek gibi giysilerin bel çevresine konulan fırfır görünümlü bir eklentidir. Ben de peplum giyim modasından geri kalmayıp son alışverişlerimde elbise ve bluz olarak satın alıdğım peplum giyim örneklerini büyük bir keyifle giyiyor hatta övgüler alıyorum:D:D Adil Işık mağazasından aldığım siyah peplum elbise üzerine elektrik mavisi kısa ceketle kombine yaparak kullanıyorum.

Sizler için en yeni peplum giyim örneklerini foto galerimiz de bir araya getirdim. Umarım beğenirsiniz kızlar;)

2013 Yılında Peplum Giyim Fırtınası Esecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayan Giyim Modası 2013

Bayan Giyim Modası 2013

2012 Bayan Giyim Modası 2012 Bayan Giyim Modası Selam hanımlar bu senenin bayan modasında neler var acaba?
  2. 2012 2013 yılı Çocuk giyim Modası

2012 2013 yılı Çocuk giyim Modası

Çocuk Modası trendlerini de paylaşırsanız çok sevinirim, çocuğum için alışveriş yapacağım ama önce Çocuk Modasından haberdar olmak sitiyorum.
  3. Penti 'den 2013 Yılı Ev Giyim Modelleri Buyrun Melekler

Penti 'den 2013 Yılı Ev Giyim Modelleri Buyrun Melekler

Bu konu; penti ev giyim 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ben bir ev kuşuyum evde oturmayı seviyorum diyenlerdenseniz, pentinin 2013 yılı için hazırladığı birbirinden rahat ev giyim modelleri ile evinizde rahatlığı yakalayacaksınız. Harika eşofmanlar, pijamalar ve şortlu takımlarla alın elinize çerezinizi, kumandanızı, oturun tv başına. Ev gibisi yok :D:D Penti 2013 ev...
  4. Yazlık Peplum Bluz Modelleri 2013

Yazlık Peplum Bluz Modelleri 2013

peplum bluzlar peplum bluz modelleri peplum bluz 2013 Sevgili melekler, özellikle geçen yıl gün yüzüne çıkan peplumlar bu sene de moda olmaya devam ediyor. Fazla büyük bedenlerde hoş durmayan peplum bluzlar, beli ince gösteriyor ancak basenlere de olduğundan fazla hacim katıyor. Eskiden ceket uçlarında, kollarda bulunan peplumlar artık bluzlar başta olmak üzere kıyafetlerde fazlasıyla göze...
  5. 2013 LCW Waikiki Hamile Giyim

2013 LCW Waikiki Hamile Giyim

hamile pantolon modelleri, lcw waikiki hamile giyim modelleri, hamile giyim modelleri Dünyaya gelecek bebeğinizin ilk haberini aldıktan hemen sonra onun için en iyisini ve doğrusunu düşünmeye başlar ve koruma içgüdüsü ile her olaya yaklaşırsınız. Bebeğinizin anne karnında ki sağlıklı gelişimi ve rahatlığı sizin giyim tarzınız ilede alakalı bir durumdur. LCW Waikiki markası anne adaylarına...

Sayfayı Paylaş