gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Yılının En İddialı Topuklu Ayakkabılarını Görmek İster misiniz ?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 yılının en iddialı ayakkabı modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, 2013 yılının modasının yansıtıldığı defilerle dolu dolu geçen moda haftaları tam gaz devam ediyor. Birbirinden çarpıcı modellerle düzenlenen ve modacıların bir nevi gövde gösterisi olan moda haftası defilelerinde yine birbirinden iddialı parçalar yer aldı. Kadınların en büyük tutkusu ayakkabılar da defilelerde en çok dikkat çeken parçalar oldu. İnce, kalın veya dolgu topuk her çeşit tasarlanan modellerde enteresan ve çılgın detaylar göze çarptı. Şimdi lafı fazla uzatmıyor ve incelemniz için önümüzde ki yılın en iddialı modelleri arasına giren topuklu ayakkabıları sizlerle galerimizden paylaşıyoruz...

seda88, Asena_Sule ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzeller bayıldım..Ne mutlu biz hanımlara çeşit çeşit model model ayakkabılar elbiseler giyiyoruz:)Yazık erkeklere yav bebeklikten tut taa koca adam olurlar giyim tarzları hep aynı :D:D

TİTAN ve HoshKız bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    beyzam vall ayakkabılar çok hoş ama ben bunları giymeme malesef ayakta duramma babaette alımışım topuklu ayakkabı giyemiyorum ben yaaa düğünümde bile topuksuz ayakkabı giydim hahahahah

BEYZA21 ve TİTAN bunu beğendi.
  4. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    bayılcam sımdı hastasıyız tıtan:şşş:

5. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    benımkı benden daha sık kısknıyrm onu bazen pantolon ceketle ıdare etmez havası farklı haspamın uretıcı fırm agıbı massallh

6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Aynen, benim eşim de hiç sıradan şeyler giymez :D:D

HoshKız bunu beğendi.
  7. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    cok susulu kıs bunlar bızdende suusluluer

TİTAN bunu beğendi.
  8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Evet, evden çıkarken genelde ben onu beklerim :oppucuk:

HoshKız bunu beğendi.
  9. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    oda benı bekler bende onu ama o daha agırlıklı basıo bana :buba:karsı

10. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar benim eşim görevinden ötürü hep şık giyinmek zorunda:D:Dşık olmasına şıkta erkekler bizim gibi renkli giyenemiyor malesef hahaha bizler düz ,topuklu,süslü püslü ayakkabılar erkekler sade,bizim elbiseler ,ojeler,takılar ohooo çok renkliyiz erkekler öyle değil ki:D

11. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    asla bu tarz ayakkabı giymem.

12. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    hehe elbisesine önem veren insanlar kişilere de çok değer verirler bunu unutmayın melekler :)

- - - Updated - - -

hehe elbisesine önem veren insanlar kişilere de çok değer verirler bunu unutmayın melekler :)

2013 Yılının En İddialı Topuklu Ayakkabılarını Görmek İster misiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel topuklu ayakkabılar

en güzel topuklu ayakkabılar

en güzel topuklu ayakkabılar güzel topuklu ayakkabılar en ayakkabı yüksek ayakkabı modelleri Alexander Mc Queen Yüksek Topuklu Ayakkabı Narciso Rodriguez Yüksek Topuklu Stiletto Ayakkabı Donna Karan Yüksek Topuklu Ayakkabı Sergio Rossi Yüksek Topuklu Ayakkabı Calvin Klein Yüksek Topuklu Ayakkabı Prada Yüksek Topuklu Ayakkabı Alessandro Dell'Acqua Yüksek Topuklu Stiletto Christian Dior...
  2. 2013 Model Opel Astra'yı Görmek İster Misiniz?

2013 Model Opel Astra'yı Görmek İster Misiniz?

2013 model opel astra tanıtımı videosu resimleri özellikleri fiyatı ile ilgili bilgiler burada melekler Forumumuzda 2012 Opel Astra GTC , 2012 Opel Astra Sedan ve aşağı yukarı tüm markalarda ki arabaların 2012 model tanıtımlarını yapmıştık melekler :) Bu arada ufak ufak ta 2013 modellerin prototipleri gün ışığına çıkmaya ve objektiflere yakalanmaya başladı :) İşte o casus...
  3. Topuklu Ayakkabılar 2013 Yaz Modası

Topuklu Ayakkabılar 2013 Yaz Modası

Bu sayfa; Topuklu Ayakkabılar 2013 Yaz Modası konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz sezonunda her ne kadar sivri burunlu yüksek topuklar revaçta olsa da platformlar da hayli ilgi görecek. Dolgu topuk ve fiyonklu modellerinde vitrinlerde olacağı yaz sezonunda moda olan ayakkabı modellerini galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...
  4. Topuklu Ayakkabılar Varis Nedeni Mi?

Topuklu Ayakkabılar Varis Nedeni Mi?

bu konu topuklu ayakkabı giymenin yol açtığı varis hakkında bilgilere yer vermektedir. Biz kadınlar topuklu ayakkabıyı hayatımızın bazen özel günlerin de bazen de kıyafetlerimize göre tercih ederiz. Ben mesela topuklu ayakkabıyı çok sık giyen bir insan olarak bu haber benim oldukça dikkatimi çekti. Gerçi şu ana kadar herhangi bir varis ile ilgili problem yaşamadım ama yapılan araştırmalar...
  5. İnci Yazlık Topuklu Ayakkabılar 2013

İnci Yazlık Topuklu Ayakkabılar 2013

inci yazlık topuklu ayakkabı inci topuklu ayakkabı inci yazlık ayakkabı 2013 Sevgili melekler, bayanların ayakkabı dendiğinde ilk uğrak noktalarından biri olsn İnci 2013 yaz sezonu ayakkabılarıyla vitrinlerdeki yerini aldı. "Varoluş Senfonisi" ana temasıyla hazırlanmış olan modellerde, pembe turuncular,sarı ve toprak tonları,uçuk pasteller,yeşil ve turkuvazın sarsıcı vurgusu ile...

Sayfayı Paylaş