gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2013 yılının renk modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2013 renk modası renk modası 2013

Evet melek'ler henüğz 2012 yılına girmedik ama 2013 modasına girdik sayılır bile :) Sizlere portal moda bölümümüzde de demiştik, 2013 renk modası doğal renklerden oluşacak diye. Bu sayfamızda ise 2013 renk trendleri arasında yer alan doğal renk kıyafet modellerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

2013 yılının renk modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 renk modası

2013 renk modası

2013 yılında renk modası nasıl olacak sizce ?
  2. 2012 Yılı Saç Renkleri Modası

2012 Yılı Saç Renkleri Modası

2012 Yılı Saç Renkleri Modası ne tarzda bu konuda da bilgi verdiniz mi bilmiyorum kesin ben kaçırdım :) Sizden ricam bana bu konuda bilgi verin saç tarzımı değişeceğimde :)
  3. 2013 Yılı Salon Takımları Modelleri Yılın Modası

2013 Yılı Salon Takımları Modelleri Yılın Modası

salon takımları 2013 2012 salon takımları Sevgili melekler, yeni evleniyor ya da evinizi yenilemek istiyorsanız bu sayfamızda ki 2013 salon takımları örneklerine bir göz atmadan alışverişe çıkmayın deriz. Önümüzde ki yılın dekorasyon modası hakkında az çok ipuçları albileceğiniz salon takımları 2013 modelleri içinden sizler için seçtiklerimiz şöyle...:)
  4. 2013 Yılında Kısa Saç Modası

2013 Yılında Kısa Saç Modası

Bu konu; 2013 kısa saç modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun, gür ve bakımlı saçlara sahip olmak her kadının isteğidir ancak ne yazık ki herkes doğuştan şanslı olamayabiliyor. İnce telli ve seyrek saçlılar yapacakları saç bakımları ile biraz daha iyi görünümden ileriye gidemiyorlar. Bu durumda da saçları kısa kestirmek en iyi yol gibi görünüyor. Eğer saçlarınızı...
  5. Yılın Modası Gelin Saçları 2013

Yılın Modası Gelin Saçları 2013

Bu konu; Yılın Modası Gelin Saçları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yazını heyecanla beklemenizin sebebi düğününüz ise muhtemelen gelinliğiniz ve diğer hazırlıklar için araştırmalara başlamışsınızdır. O muhteşem gün için en önemli detaylarından biri olan gelin saçı için de saçlarınızı kuaförünüze teslim edeceksiniz ancak nasıl bir model yapacağı konusunda hala...

Sayfayı Paylaş